شهردار شاهرود:
دعوت شهردار شاهرود از مردم فهیم به منظور حضور پر رنگ در راهپیمایی یوم الله 22بهمن
دعوت شهردار شاهرود از مردم فهیم به منظور حضور پر رنگ در راهپیمایی یوم الله 22بهمن


 
بسم الله الرحمن الرحیم

والفجر و لیال عشر

تقارن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه و مزین شدن طلیعه آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س) بستری مناسب برای ارایه پیام معنوی انقلاب به جهان و جهانیان است.

مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی ایران و مراسم سالگرد انقلاب درطول سی و نه سال گذشته را می‌توان حضور انبوه و متحد مردم به عنوان عناصر اصلی وکلیدی شکل‌گیری انقلاب اسلامی و دلبستگی آنان به شعارهای اساسی انقلاب دانست و دهه فجر انقلاب را می‌توان به عنوان مقطع رهایی از بند استبداد و استکبار اعلام کرد.

در این شرایط حساس، راهپیمایی حماسی یوم الله 22 بهمن تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با آرمانهای بلند و ارزشهای ناب انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت و همراهی همه جانبه با نظام و انقلاب اسلامی است.

ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، از مردم شهید پرورشهرستان شاهرود که بارها وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت نموده‌اند، دعوت می‌کنیم تا با حضور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بار دیگر پیام خود را با صدایی رساتر و باشکوه تر از سال های قبل به قدرت های سلطه گر و غارتگر استکباری جهان برسانند و میثاق ابدی خود با امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا را به جهانیان اعلام کنند.

                                               شهردار شاهرود

                                                محسن احمدی

تاریخ:
1397/11/24
تعداد بازدید:
103
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal