شهردار شاهرود:
ششمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری شاهرود برگزارشد/ مدیریت شهری نیازمند اراده، همت، پیگیری و تلاش جهادی است.
ششمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری شاهرود برگزارشد/ مدیریت شهری نیازمند اراده، همت، پیگیری و تلاش جهادی است.

 

 
ششمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی مدیریت شهری شاهرود برگزارشد/ مدیریت شهری نیازمند اراده، همت، پیگیری و تلاش جهادی است.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مسئولان شهری برای موفقیت لازم است دارای انسجام ، وحدت و تلاش در عرصه خدمت به مردم باشند، گفت: مدیریت شهری نیازمند اراده، همت، پیگیری و تلاش جهادشی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرودی، محسن احمدی در ششمین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی که با حضور کلیه مسئولان مدیریت شهری در سالن جلسات این نهاد برگزار شد با بیان اینکه همدلی و یکپارچگی در این ستاد می تواند عملکرد شما را در ارائه خدمات ارزنده بالا ببرد، ابراز داشت: بهبود بخشی کمی و کیفی برنامه ها نسبت به سال قبل از اولویت های طرح استقبال از بهار باشد.

وی ضمن این مطلب که زمان مهمترین آیتم در رسیدگی به خدمات مطلوب به شهروندان است، ابراز داشت: عملکرد مدیران و مسئولان شهری باید به گونه ای باشد که هر اقدام با همت ، تدبیر ، تفکر و ایده همراه بوده و وضعیت شهر را به سمت توسعه ارتقاء بخشد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه توجه به سلامت محیط زیست و برخورداری از هوای پاک یکی از دغدغه های شهرداری شاهرود است، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت فضای سبز نسبت به سال قبل از وضعیت مطلوب تری برخوردار است.

احمدی با بیان اینکه اولین جشنواره درخت خاطره با مدیریت شهری شاهرود و همزمان با روز درختکاری در سه پارک ، شامل پارک خاطره کوثر میدان خبرنگار ابتدای کوثر، پارک خاطره شهید نوری شهرک بهارستان تقاطع امام علی و شهید نوری و پارک در حال احداث پردیس شهرک ولیعصر خیابان صیاد شیرازی جنب تالار مروارید برگزار خواهد شد، عنوان داشت: قطعا هر گونه کار اجرایی و فرهنگ سازی در حوزه های مختلف خصوصا در زمینه موضوعات اجتماعی نیازمند مشارکت مردم و گروه ههای مختلف است.

وی ضمن این مطلب که اقدامات سازمان پارکها و فضای سبز اولویت اول مدیریت شهری است، بیان داشت : بیش از 30هزار متر مربع کاشت گل و درخچه ، تعمیرات سرویس های بهداشتی سطح شهر و تجهیز آنها ، نظافت پارکها و شروع آبیاریها دوره ای، تعمیرات آبنماهای سطح شهر و تجهیز آنها و غرس درخت در نواحی مختلف که بعد از روز درختکاری سرعت بیشتری خواهد گرفت از جمله اقدامات سازمان پارکها و فضای سبز شاهرود در یک هفته اخیر است.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه همدلی و هم افزایی در این ستاد می تواند عملکرد مسئولان در ارائه خدمات ارزنده را بالا ببرد، اعلام داشت: ساخت 14غرفه در فضای پارک شهدای محراب که به مناسبت نوروز 98که در راستای اقدامات فرهنگی در برگزاری نمایشگاه های و پر کردن اوقات فراغت مسافران در اختیار روابط عمومی قرار خواهد گرفت، آماده سازی غرفه های سه راه کمربندی به منظور برگزاری نمایشگاه عرصه فروش محصولات خانگی تحویل اداره صنعت و معدن و تجارت و ساخت غرفه های مجموعه تفریحی آبشار اقدامات اداره سرمایه گذاری در هفته ای که گذشت بود.

احمدی پاکیزگی و نظافت سطح شهر را رضایت بخش اعلام کرد و گفت: پاکسازی و نظافت کل معابر سطح شهر و کوچه های بطور شبانه روزی ، تخلیه کلیه مخازن و شستشوی آنها، جمع آوری سگهای ولگرد از سطح شهر بصورت طرح زنده گیری، جمع آوری لاستیکهای فرسوده سطح شهر و همچنین شاخه های نخاله های ساختمانی، شستشوی جداول و نظافت و شستشوی تابلوهای هدایت مسیر و ترافیکی از جمله اقدامات طرح استقبال از بهار در این هفته از طرح استقبال از بهار بوده است.

وی اقدامات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود را نصب شیرهای هیدرانت در سطح شهر به منظور پشتیبانی در حوادث ،آموزش مقابله و پیشگیری با خطرات چهارشنبه آخر سال در مداس، اقدامات لازم در راستای جمع آوری محصولات پر خطر در سطح شهر قبل از چهارشنبه آخر سال دانست و افزود: ساماندهی دست فروشان و ماهی فروشان در جایگاههای مخصوص ، جمع آوری تابلوهای فرسوده از سطح شهر نیز از جمله اقدام واحد بازرسی و سد معبر شهرداری در این هفته بوده است.

شهردار شاهرود از 193مورد شناسایی لکه گیری آسفالت و تعویض جداول شکسته در سطح شهر توسط واحد پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز خبر داد و ابراز داشت: چاپ کتابچه، نقشه و کارت گستال به منظور ارائه به مسافران در راستای معرفی و جذب گردشگر ، طراحی بیلبوردهای ورودی و خروجی و میدان ولایت، برگزاری جشن های نوروزی در ایام نوروز، احداث غرفه های فرهنگی در پارک شهدای محراب و احداث غرفه های عرضه محصولات خانگی در پارک شهدای محراب از جمله اقدامات واحد روابط عمومی فرهنگی شهرداری شاهرود است.

احمدی عملیات جدول کشی جاده مشهد، احداث سرویس بهداشتی میدان مرحوم حسینی، اصلاح هندسی میدان امام حسین(ع)، آماده سازی فضاهای سبز محله ای در شهرک انقلاب، مهدی آباد، شهرک بهارستان ، شهرک همت و فجر، خاکریزی و تسطیح فضاها خالی سطح شهر، هماهنگی جهت رنگ آمیزی جداول سطح ناحیه با حوزه عمران ، نخاله برداری ، لکه گیری آسفالت با تلاش دو اکیپ آسفالت معابر و شوارع سطح ناحیه را از جمله اقدامات شهرداری ناحیه یک اعلام کرد و اظهار داشت: عملیات اجرایی و عمرانی کمپ الغدیر شامل آماده سازی سکوهای نشیمن ، اجرای پله های ورودی به کمپ و مسیر سرویس بهداشت ومسجد، تسطیح مسیر حرکت مسافرین، رنگ آمیزی جداول در خیابانهای اصلی در مسیر عبور مسافران، ترمیم جداول معابر اصلی ، نخاله برداری سطح شهر نیز از جمله اقدامات شهرداری ناحیه دو در طرح استقبال از بهار در این هفته بوده است.

در پایان وی با بیان اینکه تکریم شان و منزلت گردشگران، مسافران و شهروندان راهبرد اساسی ستاد تسهیلات نوروزی است، عنوان داشت: امیدواریم با همکاری و تلاش مضاعف بتوانیم رضایتمندی شهروندان و ماندگاری مسافران در سطح شهر را به میزان قابل توجه ای بالا ببریم.

 

 

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
12
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal