شهردار شاهرود:
تسهیل روند سرمایه گذاری راهکار جذب سرمایه گذار
تسهیل روند سرمایه گذاری راهکار جذب سرمایه گذار

 

 
تسهیل روند سرمایه گذاری راهکار جذب سرمایه گذار

شهردارشاهرود با اشاره به اینکه یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری سرمایه گذاری و مشارکت سرمایه گذاران در پروژه های بزرگ  و کوچک عمرانی است، گفت: تسهیل روند سرمایه گذاری راهکار جذب سرمایه گذار است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در جلسه کمسیون کارشناسی سرمایه گذاری مدیریت شهری که عصر امروز برگزار شد با تاکید بر اینکه استفاده از ایده های جدید را در راس برنامه ها قرار دهیم، افزود: ارتباط تنگاتنگ با نتایج یافته ها و تحقیقات علمی و دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری باید از اهداف شهرداری باشد.

وی هدف از برگزاری این جلسه را راهکارهای جذب سرمایه گذاری و تسهیل در روند اجرایی و همچنین طرح های شهرداری و سرمایه گذاران، عنوان کرد و ابراز داشت: سرمایه گذاری و جذب مشارکت های بخش خصوصی در پروژه های مطرح در شهر از موارد مهم است که باید مورد مطالعه دقیق قرار گیرد.

شهردار شاهرود در پایان با بیان اینکه تسهیل روند سرمایه گذاری یکی از روشهای حل این معضل در اجرای پروژه های بزرگ  و کوچک است، اظهار داشت: پرداختن به ایده های نو باعث توسعه خدمات خواهد شد.

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
34
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal