شهردار شاهرود:
حضور تیم عملیاتی آتش نشانان شهرداری شاهرود در داوزدهمین المپیاد ورزشی یزد
حضور تیم عملیاتی آتش نشانان شهرداری شاهرود در داوزدهمین المپیاد ورزشی یزد

 

 
حضور تیم عملیاتی آتش نشانان شهرداری شاهرود در داوزدهمین المپیاد ورزشی یزد

شهردار شاهرود از حضور تیم عملیاتی آتش نشانان شهرداری شاهرود در داوازدهمین المپیاد ورزشی یزد، خبر داد و گفت: این المپیاد از چهاردهم لغایت شانزدهم اسفند ماه سال جاری به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه المپیاد در سه رشته مسابقات گروه(عملیاتی- ورزشی)، آب رستانی با موتور پمپ و عملیات ترکیبی با حضور آتش نشانان سراسر کشور برگزار می شود، افزود: هدف از برگزاری این المپیاد، ایجاد مهارت ، دقت و افزایش سرعت عمل، بالابردن توان عملیاتی و افزایش اعتماد عمومی به توانمندی آتش نشانان و امدادگران کشور، تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات بین آنها و همچنین نقش و تاثیر حرفه ای جامعه آتش نشانان کشور است.

وی ضمن این مطلب که تیم شهردار شاهرود با تقسیم بندی سه تیم در رشته ترکیبی و یک تیم در رشته آبرسانی به رقابت می پردازد، ابراز داشت: امیدواریم توانسته باشیم با محیا کردن فرصتهای تمرینی بسیار و عملیاتهای متفاوت توان عملیاتی تیم را بالا برده و با حضور در این دور از مسابقات از تجربیات بالایی بر خوردار باشند.

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
37
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal