شهردار شاهرود:
طرح همیار شهردار در شاهرود اجرایی شد
طرح همیار شهردار در شاهرود اجرایی شد

 

 
طرح همیار شهردار در شاهرود اجرایی شد

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه طرح همیار شهردار حس مسئولیت پذیری را از دوران کودکی در فرد زنده می کند، گفت: در این طرح، دانش آموزان برای ورود به عرصه مدیریت شهری با یک فرهنگ عمومی صحیح آماده می شوند و به عنوان یک اصل مشارکت باعث می شود تا در بهبودی بی سابقه در نحوه شکل گیری فرهنگ شهروندی گام بلندی را برداریم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با اهدای کارت همیار به دانش آموزان در آئین باشکوه درخت خاطره ، با بیان اینکه این شهرداران کوچک پل ارتباطی میان شهرداری و آموزش و پرورش هستند، افزود: توسعه و پیشرفت در سطح شهر از دغدغه های امروز جوامع است که همه باید در آن مشارکت لازم را داشته باشند.

وی ضمن این مطلب که یکی از مهمترین اهداف ما در این طرح آموزش شهروندی است که از این طریق این آموزش را به سایر دانش آموزان منتقل خواهیم کرد، ابراز داشت: هدف از اجرای این طرح ارتباط نزدیک شهروندان بویژه قشر آینده ساز و جوان شهر و آشنایی شهروندان با مسائل مدیریت شهری بویژه موضوعات مرتبط با شهرداری است.

با اهمیت دادن به جایگاه مشورت و ایجاد احساس مسئولیت شهروندان و همچنین استفاده از طرح ها و ایده های شهروندی بعنوان بازوان توانمند شهرداری همواره برآن شدیم تا طرح همیار شهردار را اجرا و عملیاتی کنیم.

 

تاریخ:
1397/12/16
تعداد بازدید:
62
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal