شهردار شاهرود:
دومین جشنواره تخم مرغهای رنگی در شاهرود برگزار شد
دومین جشنواره تخم مرغهای رنگی در شاهرود برگزار شد

 
دومین جشنواره تخم مرغهای رنگی در شاهرود برگزار شد

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه دومین جشنواره نگار گری تخم مرغهای رنگی نوروز98در شاهرود برگزار شد ، گفت: این جشنواره با حضور 49نفر در غالب فردی و گروهی از هنرمندان نگارگر در رده سنی 8 تا 45 سال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی هدف از برگزاری این جشنواره را استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری سطح شهر عنوان کرد و افزود: با بهره گیری اصولی از تمام ظرفیت های موجود در شهر می توان به بهترین نحو از این پتانسیل ها استفاده کرده و به نتایج ثمر بخشی در راستای شور و نشاط اجتماعی دست یافت.

وی با بیان اینکه این جشنواره برای دومین بار در شاهرود برگزار شده است، ابراز داشت: جشنواره نگارگری تخم مرغهای غول پیکر همه ساله در اکثر شهرهای ایران با بیش از 400 تخم مرغ اجرایی می شود که امسال برای نخستین بار در شاهرود با 110طرح وبا تلاش واحد زیبا سازی و روابط عمومی مدیریت شهری برگزار شد

شهردار شاهرود ضمن این مطلب که این جشنواره با استقبال خوبی از سوی شهروندان مواجه شد، اظهار داشت: در پایان جشنواره به سه اثر برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

آثار هنرمندان در پایان جشنواره در نقاط مختلف شهر جانمایی می شود.

 
 
 
تاریخ:
1397/12/28
تعداد بازدید:
66
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal