شهرداری شاهرود
تلاش نیروهای شهرداری شاهرود به منظور رفع آبگرفتگی معابر/مدیریت به موقع روان آبهای شاهرود
تلاش نیروهای شهرداری شاهرود به منظور رفع آبگرفتگی معابر/مدیریت به موقع روان آبهای شاهرود

 
تلاش نیروهای شهرداری شاهرود به منظور رفع آبگرفتگی معابر/مدیریت به موقع روان آبهای شاهرود

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مدیریت به موقع روان آبها در شاهرود با تلاش نیروهای شهرداری شاهرود انجام شد، گفت:ستاد مدیریت بحران شهرداری شاهرود در آماده باش کامل است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با اشاره به برکت نزولات جوی در این فصل، از آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران شهرداری خبر داد و افزود: به شهروندان اعلام می کنم که خدمت گذاران شان در مدیریت شهری هر آنچه در توان دارند برای راحتی و آسایش آنان به کار خواهند بست.

وی با بیان اینکه در شرایط جوی ناپایدار، تمامی کارکنان ، خودروها و تجهیزات شهرداری شاهرود به منظور رفع آبگرفتگی و بازگشایی معابر شهر در آماده باش کامل هستند، ابراز داشت: تمامی تلاش ما در حوزه خدمات شهری شناسایی نقاط آبگرفته در سطح شهر است که در راستای رفع آن تمهیدات لازم را بکار گرفته تا شهروندان از این نعمت آسمانی استفاده و لذت لازم را ببرند.

شهردار شاهرود ضمن این مطلب که مجموعه نیروهای شهرداری تنها نیروهای خدمت رسان هستند که کارشان در شرایط بحران مضاعف خواهد بود، اظهار داشت: مشارکت شهروندان در عدم تخلیه زباله و نخاله ها در جوی های آب، نهر و کانالهای آب که همواره به عنوان عامل مهم در آبگرفتگیها مطرح است، می توانند ما را در رفع این مشکل یاری رسانند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به مرتفع کردن مشکلات اینچنینی اقدام نماییم.

احمدی در پایان از پاسخگویی 24ساعته نیروهای خدوم شهرداری به خصوص درشبهای بارندگی خبر داد و عنوان داشت: در صورت بروز هر گونه مشکل ، شهروندان می توانند با شماره گیری 137 و 125 مشکلات خود را مطرح کرده تا شهرداری در اسرع وقت اقدامات لازم را انجام دهد.

تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
33
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal