شهردار شاهرود:
افتتاح پروژه باغ ایرانی در هفته دولت/باغ ایرانی،بهشتی برای آرامش شهروندان
افتتاح پروژه باغ ایرانی در هفته دولت/باغ ایرانی،بهشتی برای آرامش شهروندان

 

 
افتتاح پروژه باغ ایرانی در هفته دولت/باغ ایرانی،بهشتی برای آرامش شهروندان

شهردار شاهرود با اشاره به افتتاح پروژه باغ ایرانی در هفته دولت، گفت: این پروژه در مجموعه تفریحی آبشار احداث شده که می تواند بهشتی برای آرامش شهروندان، مسافران و گردشگران باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی درآیین افتتاح این پارک که با حضور دکتر آشناگر استاندار سمنان و هیات همراه،سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، شهردار،رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مسئولان شهرستانی در محل باغ ایرانی بر گزار شد، با بیان اینکه باغ ایرانی با مساحتی بالغ بر 35 هزار متر مربع بر اساس الگوی باغهای ایرانی طراحی شده است تا به یکی از جاذبه های گردشگری شهر بدل شود، افزود: فاز اول این باغ با اعتباری بالغ بر چهل و پنج میلیارد ریال در هفته دولت رونمایی شد.

وی ضمن بیان این مطلب که در فاز اول باغ ایرانی، فضاهای ارتباطی، حوضچه ها، شمسه ها، رمپ معلولین، سردرب ورودی، ایستگاه پمپاژ و مخزن آب، فضای سبز و دیواره باغ احداث شده است، ابراز داشت: در فاز دوم این باغ ساخت کوشک اصلی، سالن اجتماعات، رستوران، کتابخانه و ... در دستور کار قرار دارد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در این باغ از گونه های گوناگون فضای سبز و گلکاری استفاده خواهد شد، اظهار داشت: از ویژگیهای مهم باغ ایرانی می توان به مناسب سازی معابر جهت تردد معلولین اشاره کرد که استفاده از این باغ را برای این قشر  آسانتر می کند.

 
 
 
 

 

تاریخ:
1398/06/05
تعداد بازدید:
229
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal