شهرداری شاهرود
اهدای دیپلم زرین افتخار در چهاردهمین جشنواره ملی روابط عمومی ها
اهدای دیپلم زرین افتخار در چهاردهمین جشنواره ملی روابط عمومی ها

 

 
اهدای دیپلم زرین افتخار در چهاردهمین جشنواره ملی روابط عمومی ها

سرپرست روابط عمومی شهرداری شاهرود از اهدای دیپلم افتخار به شهرداری شاهرود در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، علیرضا اخوین با اشاره به جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ها که توسط انجمن متخصص روابط عمومی ایران همه ساله برگزار می شود، گفت: این انجمن با همیاری و همدلی صاحب نظران و متخصصان و با حمایت و همکاری دست اندر کاران روابط عمومی سازمان ها،موسسات دولتی و غیر دولتی،اساتید، کارشناسان و دانشجویان این رشته برای چهاردهمین بار در شهریور 1398 برگزار شد.

وی هدف از شرکت در این جشنواره را آشنایی با اصول و استانداردهای نشر الکترونیک و مکتوب در روابط عمومی و توسعه و ارتقای سطح توانمندیها و مهارت ها عنوان داشت و افزود: روابط عمومی شهرداری شاهرود در بخشهای گزارش، کلیپ، انیمیشن، عکس، سرمقاله و کاریکاتور با کسب رتبه اول تا سوم حائز رتبه و کسب دیپلم افتخار زرین در چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی شد.

شایان ذکر است این جشنواره با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و اساتید برجسته کشوری همچنین حضور کارشناسان و سرپرستان روابط عمومی کل کشور برگزار شد.

 
 
تاریخ:
1398/06/11
تعداد بازدید:
114
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal