شهرداری شاهرود:
حضور پر رنگ مردم در انتخابات، عامل اقتدار ایران است
حضور پر رنگ مردم در انتخابات، عامل اقتدار ایران است

 

 
حضور پر رنگ مردم در انتخابات، عامل اقتدار ایران است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای تعیین سرنوشت مهم است،گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات، عامل اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، شهردار شاهرود با بیان اینکه فرمایشات رهبری معظم انقلاب و تاکید معظم له به حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی یک امر مهم است، افزود: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است و انقلاب مردمی از بستر جامعه برخواسته است.

شهردار شاهرود ضمن بیان اینکه یکی از ویژگی‌های جامعه انقلابی این است که افراد این جامعه باید برای خود و سرنوشت خود تصمیم‌گیری کنند، ابراز داشت: مردم از ابتدای انقلاب اسلامی و در 8 سال دفاع مقدس نشان داده اند در همه صحنه‌هایی که نیاز به حضور آنها باشد، حضورداشتند و علی‌رغم ناملایمات و مشکلات دشمن را ناامید کردند.

شهردار شاهرود در پایان، با اشاره به اینکه حضور پررنگ مردم در تمام صحنه‌های انقلاب مهم است تا مسیر انقلاب به درستی طی شود، اظهار داشت: طی کردن مسیر انقلاب بدون حضور مردم میسر نیست،انتخابات و رای گیری نماد دموکراسی واقعی است و به این دلیل است که انتخابات مهم است..

 

تاریخ:
1398/11/29
تعداد بازدید:
74
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal