شهردار شاهرود:
حیات شبانه شاهرود؛ ارتقای سرزندگی شبانه فضای شهری/شبهای روشن شاهرود
حیات شبانه شاهرود؛ ارتقای سرزندگی شبانه فضای شهری/شبهای روشن شاهرود

 

 
حیات شبانه شاهرود؛ ارتقای سرزندگی شبانه فضای شهری/شبهای روشن شاهرود

 

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مدیریت منظر شبانه در سایه مولفه های عینی و ذهنی چون روشنایی، نورپردازی، تنوع فعالیت ها و رسیدن به اقتصاد پایدار شبانه را میسر می سازد، گفت: حیات شبانه شاهرود راهکاری در ارتقای سرزندگی شبانه شهری است.

به گزارش روابط عمومی مدیرت شهری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی با بیان اینکه تونل نوری پیاده راه و پیست دوچرخه سواری البرز شرقی روبروی دادگستری با هدف ارتقای نشاط اجتماعی، پویایی، سرزندگی و بهبود اقتصاد شهری است، افزود: این تونل با طول 250متر طول ،3200پیکسل و 120برنامه از جذابیتهای شبانه شاهرود محسوب می شود، افزود: این تونل نوری با 6 پنل کنترل شونده با استقبال خوب شهروندان شاهرودی مواجه شد.

وی ضمن بیان این مطلب که طراحی روشنایی شهری نه تنها موضوعی تزئینی بلکه روشی در جهت پاسخ به جست و جوی ما برای تامین امنیت و آسودگی بهتر محیط است، ابراز داشت: امروز نورپردازی تعریف کننده هویت و سیمای شبانه شهر است و نبود نور و وجود تاریکی همچون افزایش حوادث، تصادفات، جرایم و بزه اجتماعی و کاهش امنیت اجتماعی را سبب می شود.

تونل نوری به طول 250متر با استفاده از رنگ های متنوع در نورپردازی و جذب شهروندان با هدف کیفیت و ارتقای سرزندگی به بهرهبرداری رسید.

 
 
تاریخ:
1399/07/29
تعداد بازدید:
135
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal