شهرداری شاهرود:
ستاد مدیریت بحران مدیریت شهری؛ ایجاد انسجام در مقابله با کووید 19
ستاد مدیریت بحران مدیریت شهری؛ ایجاد انسجام در مقابله با کووید 19

 

 
ستاد مدیریت بحران مدیریت شهری؛ ایجاد انسجام در مقابله با کووید 19

 

جانشین ستاد مدیریت بحران شهری شاهرود با اشاره به اینکه کرونا، تجربیات و آموزه های ارزنده ای را به جهانیان ارزانی داشت، گفت: شیوه اداره مدیریت بحران در راستای کووید 19ایجاد استحکام قوی بین بخشی و ترسیم دورنمایی از آینده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری، امیر عرب اسماعیلی در جلسه ستاد بحران شهرداری شاهرود با موضوع و محوریت مقابله با کرونا که صبح امروز در سالن جلسات شهرداری شاهرود برگزار شد، افزود: ویروس کرونا ویروسی متفاوت است و باید با نگاهی متفاوت به آن بنگریم.

وی ضمن بیان این مطلب که نصب تونل ضد عفونی در ورودی شهرداری با توجه به مراجعه زیاد شهروندان، برپایی 3 ایستگاه توزیع ماسک و لوازم بهداشتی( رایگان) در مناطق کم برخوردار، برپا کردن ایستگاه توزیع ماسک ارزان قیمت و نظارت برعملکرد و رعایت پروتکل های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی در ایستگاههای سطح شهر، ضد عفونی وسایل ورزشی، پارکها و وسایل بازی، نصب بنرهای هشدار و در سطح شهر، ضد عفونی مناطق خاص از طریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود از مصوبات این جلسه بوده است، ابراز داشت: در این شرایط با همکاری و تلاش شبانه روزی توانسته ایم تا کنون در مقابله با کرونا خوب عملی کنیم.

شایان ذکر است، این ویروس در دراز مدت رفتارهای متفاوتی را داشته است که شیوه های مقابله با آن را متفاوت از قبل کرده است.

تاریخ:
1399/07/29
تعداد بازدید:
73
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal