شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/01/20 تاریخ:
بررسي عملكرد نيروي انتظامي و شهرداري شاهرود

 

 
شهرداري شاهرود:

 بررسي عملكرد نيروي انتظامي و شهرداري شاهرود

شهردار شاهرود از جلسه بررسي عملكرد نيروي انتظامي و شهرداري شاهرود در ايام نوروزي كه درمحل سالن جلسات شهرداري برگزار شد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، سيد حسن مير فاني با اشاره به اينكه كارهاي عمراني انجام شده در طرح استقبال از بهار در تاريخ شهرداري كم نظير بوده است ، گفت: همكاري ارگانهاي نيروي انتظامي ، پليس راهور و شهرداري رضايت مندي همشهريان را در سال جديد رقم زد.

وي با بيان اينكه باغ نوروزي در ورودي شهر استراحت چند دقيقه اي لذت بخشي را براي مسافران نوروزي رقم زد، افزود: در سال جديد 50المان نوروزي در شاهرود نصب شد.

شهردار شاهرود با اين خبر كه كارهاي عمراني و زيبا سازي در سال جديد 3برابر سالهاي قبل بوده است ، ابراز داشت: نورپردازي  ، نصب 50المانها نوروزي ، خط كشي معابر بيش از 50كيلومتر ، رنگ آميزي جداول ، كاشت بيش از 2ميليون و 400گل و ... اهم فعاليت هايي بود كه توسط شهرداري انجام شده است.

ميرفاني با اشاره به اينكه در اين جلسات مشكلات به صورت كارشناسي بررسي شود و راهكار در همان جلسه به تصويب برسد ، اظهار داشت: با راهكارهاي كارشناسي جلسات پر بار تر به پايان خواهد رسيد.

 

 
انضباط شهري بزرگترين خواسته مردم

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان شاهرود با اشاره به اينكه 3500واحد گشت در طول ايام نوروزي وظيفه امنيت شهر را بر عهده داشته اند ، گفت: انضباط شهري بزرگترين خواسته مردم است.

سيد مجتبي اشرفي با بيان اينكه همدلي و همكاري نيروي انتظامي و شهرداري مي تواند خروجي خوبي را در بحث انضباط شهري داشته باشد، افزود: در برگزاري اين جلسات موضات كارشناسي مطرح شود تا نتيجه مطلوب تري را شاهد باشيم.

وي با بيان اين مطلب كه 25درصد سرقتها مربوط به اماكن خصوصي و ساختمان است ، بيان داشت: پليس ساختمان مي تواند اين آمار را كاهش دهد.

 

 
پليس ساختمان يك نياز است

فرمانده نيروي انتظامي شهرستان شاهرود با اشاره به اين مطلب كه كار فرما موظف است اصول اوليه تجهيز كارگاه را رعايت كند، عنوان داشت: با اجراي صحيح اصول اوليه تجهيز كارگاه توسط كار فرما و همكاري و نظارت نيروي انتظامي و شهرداري مي توانيم آمار سرقت را كاهش دهيم.

اشرفي با بيان اينكه طرح پارك بان بسيار ارزشمند است اما بايد فرهنگ سازي شود ، ابراز داشت: اين طرح علاوه بر انضباط شهري جنبه اشتغالزايي خوبي را در شهر داشته است.

 

وي فرهنگ سازي در زمينه پارك بان را يك نياز ارزيابي كرد و اظهار داشت:جا دارد از اقدامات ارزشمند سازمان ايمني و آتش نشاني شهرداري شاهرود در خصوص تدابير و اقدامات چهار شنبه آخر سال تقدير و تشكر كرد.

50

 
پنجاه درصد كاهش سوانح رانندگي منجر به فوت در شاهرود

فرمانده پليس راهوردر اين جلسه با اشاره به اينكه 50درصد كاهش سوانح منجر به فوت در شاهرود بوده است ، گفت: اميدواريم در سال جديد با رعايت اصول كامل رانندگي شادابي و كاهش سوانح را شاهد باشيم.

مجيد فرزانه با بيان اين خبر كه شاهرود با 13درصد كاهش سوانح رانندگي رتبه اول استاني و سوم كشوري را از آن خود كرده است، افزود: اين رتبه در استان و در كشور جايگاه خوبي است.

وي با اشاره به اينكه با اصلاح چند سرعت گير و نصب چراغ توانستيم آمار تصادفات منجر به جر را در ميدان حسيني كاهش دهيم، ابراز داشت: اصلاح نقاط حادثه خيز شهر در دستور كار جلسات قرار گيرد.

 

فرمانده پليس راهور با بيان اين مطلب كه تقاطع هاي باغزندان ، ميدان حسيني ، شهنما و تقاطع شهرك  بهارستان از لحاظ اصلاح حادثه خيز بودن در اولويت قرار گيرد، اظهار داشت: خط كشي معابر و هدايت مسير در رفتارهاي ترافيكي نقش بسزايي دارند.

فرزانه 74درصد تلفات مربوط به موتور سوارها را ضربه به سر و قفسه سينه اعلام كرد و بيان داشت: نهادينه كردن كلاه ايمني در كاهش اين تلفات نقش بسزايي خواهد داشت.

وي در پايان ايستگاه پليس در ميدان جمهوري را يك ضرورت اعلام كرد و در ادامه عمليات اجرايي پروژه ميدان هفت تير رادر كمترين زمان خواستار شد.

 
 

 

102 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal