شهرداری شاهرود
شرح خبر
1391/12/16 تاریخ:
تقدیرازاهدا کنندگان زمین به فضای سبزدرروزدرختکاری

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارکها، همزمان با برگزاری مراسم روز درختکاری از اهدا کنندگان زمین به فضای سبز شاهرود تقدیر بعمل آمد.

  مراسم روز درختکاری صبح روز سه شنبه مورخ 15/12/91 همزمان با آغاز هفته حفاظت از منابع طبیعی و با حضور معاون استاندار و فرماندار ، امام جمعه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار ، دیگر مسئولین شاهرود به همراه مدیران شهرداری و تعدادی از دانش آموزان شاهرودی و جمع کثیری از شهروندان در سالن چند منظور شهرداری برگزار شد .

بندر آبادی معاون استاندار و فرماندار شهرستان شاهرود در این مراسم طی سخنانی به حفظ منابع طبیعی و ارزش درخت و درختکاری اشاره داشتند و از شهرداری و دیگر سازمانها که اقدام به برگزاری چنین مراسمی نمودند تقدیر و تشکر نمودند .
 

آقای باقری عضو شورای اسلامی شهر نیز در این مراسم ضمن تقدیر از برگزاری مراسم جملاتی را در خصوص روز درختکاری بیان نمودند .

در ادامه آقای جیرانی شهردار شاهرود  ضمن تبریک این روز و خوش آمد به مهمانان در خصوص عملکرد شهرداری توضیحاتی را بیان داشتند و همچنین سرانه فضای سبز شهر شاهرود را اعلام نمودند .

پس از سخنان شهردار مهندس جلالی به عنوان یکی از پیشکسوتان حاضر درحوزه منابع طبیعی و فضای سبز جملاتی را در خصوص فواید و نحوه کاشت و نگهداری درخت جهت هدیه به نسل های بعدی بیان داشتند.

گفتنی است در حاشیه این مراسم توسط نونهالان و طنز پردازان با اجرای برنامه های متنوعی مانند اجرای سرود ، و طنز این روز گرامی داشته شد .

بعد از مراسم تمامی افراد شرکت کننده جهت کاشت نهال به مسیر از پیش تعیین شده رفتند و نهال کاشتند.

 

 

 

70 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal