شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/08/21 تاریخ:
پاييز هزار رنگ در شاهرود قدمها را آهسته مي كند

 

 
پاييز هزار رنگ در شاهرود قدمها را آهسته مي كند

زيبايي هاي خيابانهاي شاهرود در فصل پاييز با چنارهاي بلند و منحصر به فردش دو چندان مي شود، در صورتي كه شهرداري شاهرود از جمع آوري برگهاي فصل خزان غفلت كند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود ، وارد خيابانهاي شهرباني ، خرقاني، مولوي، آبشار و...كه مي شوي با زيبايي وصف ناشدني روبرو خواهي شد كه خالق زيبايي ها با هنرمندي هر چه تمام تر آن را در قالب هستي جا داده است.

درختان سر به فلك كشيده چنار ، اقاقيها و ... برگهاي زرد و قرمز و نارنجي ريخته شد كف سنگ فرشها آن چنار زيبايي دارد كه جاي آن ها در قاب طبيعت ، هر شهروندي را ترغيب به راهپيمايي مي كند تا لذت گوش دادن خش خش برگهاي پاييزي زير قدمها را از خود دريغ نكند.

طبيعت زيباي شاهرود در پاييز هزار رنگ دو چندان شده به طوري كه چشم هر بيننده اي را به خود خيره مي سازد و اين شهر خفته در دامنه البرز را ديدني تر مي نمايد.

راه رفتن در خيابانها و شنيدن خش خش برگهاي پاييزي در زير پا، انسان را چنان سر مست مي كند كه گويي در رويايي است كه ترنم بارش پاييزي سحريست كه روح را به آرامش مي كشاند و حس لذت بخشي را القاء مي كند.

 

 
عدم جمع آوري برگهاي پاييزي در شاهرود

مدير عامل سازمان پاركها و فضاي سبز شاهرود با اشاره به اينكه ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان هدف از عدم جمع آوري برگهايي پاييزي در برخي از معابر و بوستانها بوده است، گفت: طبيعت منحصر به فرد پاييز در كنار آب و هواي بكر و ناب اين شهر آن چنان زيبا است كه بي شك هر شهروندي دوست دارد گاهي پياده روي كرده و اين لذت را از خود دريغ نكند.

سيد سجاد حسيني با اشاره به اينكه شاهرود از لحاظ طبيعت قابليت و پتانسيل هاي زيادي را دارد، افزود: يكي از محورهاي توسعه در شاهرود طبيعت بكر آن است.

وي ضمن اينكه اميدواريم با عدم جمع آوري برگهاي پاييزي توانسته باشيم اين حس خوشايند را به همشهريان القاء كنيم ، ابراز داشت: شاهرود داراي پاييز زيبا و دل انگيز است كه در كشور نيز منحصر به فرد است.

مدير عامل پاركها و فضاي سبز شهرداري شاهرود با اشاره به اينكه در راستاي حفظ زيبايي در شهر از جمع آوري برگهاي پاييزي در بعضي از خيابانها و پاركها خود داري شده است، اظهار داشت: اميدواريم توانسته باشيم رضايت مندي همشهريان را جلب كرده باشيم

حسيني با بيان اينكه برنامه ريزي هاي لازم براي جمع آوري سريع برگهاي خزان شده در زمان بارشهاي طولاني به منظور آبگرفتگي صورت گرفته است، بيان داشت: بخش عمده برگهاي جمع آوري شده در اين سازمان به كود برگ تبديل خواهد شد.

36 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal