شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/08/22 تاریخ:
با كمبود اعتبارات كار كردن هنر است

 

 
با كمبود اعتبارات كار كردن هنر است

معاون استاندارو فرماندار ويژه شاهرود با اشاره به اينكه با كمبود اعتبارات كار كردن هنر است، گفت: در دو سال گذشته به دليل عدم ساخت و سازها در همه جاي كشور ، شهرداريها با مشكلات مالي سختي روبرو شدند.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محمد رضا هاشمي در مراسم آئين تكريم و معارفه شهرداران قديم و جديد شاهرود با بيان اينكه 50درصد كاهش ساخت و سازها را ازسال 91تا 94داشته ايم ، افزود: با اعتماد و حمايت مردم به مسئولان شاهد اتفاقات خوبي در حوزه عمران بوده ايم.

وي ضمن اينكه تمامي شهروندان از بدو تولد تا زمان فوت با شهرداري در ارتباط هستند ، ابراز داشت: اعتماد مردم در اولويت كارهاي شهرداري قرار گيرد.

فرماندار شاهرود با اشاره به اينكه تامل شوراي چهارم با كميته انطباق فرمانداري باعث شد كمترين مصوبات رد شده در دور قبل را در استانداري از آن خود كنيم ، اظهار داشت: وحدت، اتحاد و همدلي در راستاي بالندگي شاهرود بالاترين توفيق شهردار و مسئولان خدمتگذار است.

هاشمي با بيان اينكه در راستاي توزيع قير رايگان در سال گذشته شش هزار تن قير دولتي به شهرداري شاهرود تعلق گرفته است، عنوان داشت: پنج ميليارد تومان اعتبار در حوزه هاي نوسازي مدارس، راه روستايي، طرح هادي و قير رايگان به شهرداريها هزينه شده است.

در پايان اين مراسم از شهردارواعضاء شوراي شهر قبل تجليل به عمل آمد

 
 

 

49 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal