شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/09/09 تاریخ:
اولين نشست شوراي مديران شهرداري شاهرود برگزار شد

 

 
اولين نشست شوراي مديران شهرداري شاهرود برگزار شد

شهردار شاهرود در اولين جلسه شوراي مديران گفت: اين جلسات  هر دو هفته يكبار برگزار شود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محسن احمدي ظهر پنج شنبه در اولين نشست شوراي مديران كه در سالن جلسات اين سازمان برگزار شد با اشاره به اهميت و ضرورت تشكيل اين جلسات ، افزود: هدف از برگزاري اين جلسات هماهنگي هر چه بيشتر مديران و توجيه سياستگذاري هاي كلي و مقعطي شهردار است.

وي با بيان اينكه ارتباط مسئولان با يكديگر از ابزارهاي ضروري در جهت حل مشكلات شهروندان در راستاي رشد و توسعه امور شهري است، افزود: همدلي و همكاري بين افراد سازمان در مديريت شهري به شهروندان اين امكان را مي دهدكه  به حقوق و خواسته هاي بحق خود در كوتاهترين زمان ممكن برسند.

شهردار شاهرود ضمن اين مطلب كه نظارت بموقع در فعاليت هاي شهرداري به پويايي امور كمك مي كند، ابراز داشت: در هر جايگاهي اگر ايده پردازي،خلاقيت،دقت و نوآوري در دستور كار قرار گيرد وضعيت مطلوب تري براي سازمان و جامعه در بر خواهد داشت.

احمدي در پايان با تاكيد بر لزوم و استمرار جلسات شوراي مديران ، اظهار داشت: ورود نگاه تخصصي و علمي به طرحهاي مديريت شهري ، بررسي و مطالعه قوانين شهرداريها نه تنها اشتباهات و تفسيرهاي نادرست فردي را به حداقل مي رساند بلكه پيشرفت را دو چندان مي كند.

 

78 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal