شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/09/11 تاریخ:
آمده ايم مشكلات حوزه حمل و نقل و ترافيك شهري را برداريم

 

 
آمده ايم مشكلات حوزه حمل و نقل و ترافيك شهري را برداريم

شهردار شاهرود با اشاره به اينكه آمده ايم تا مشكلات حوزه حمل ونقل و ترافيك شهري را برداريم، گفت: تلاش مي كنيم با مديريتي جهادي و دلسوزانه طي 4سال آينده شاهرودي نو بسازيم و به شهروندان تحويل دهيم.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محسن احمدي با بيان اينكه توسعه حمل و نقل و ترافيك از اولويت هاي شهرداري شاهرود است، افزود: اين حوزه با شهروندان ارتباط مستقيم دارد ، لذا بايد سياست گذاريها و برنامه ها به گونه اي انجام شود تا شهروندان بيشترين خدمات را بهره مند شوند

وي ضمن اين مطلب كه انتظار داريم با جديت ، دقت و برنامه ريزي دقيق در راستاي رفاه ،آسايش و ايمني شهروندان گامي جدي برداريم، ابراز داشت: تصميم گيريهاي درست ، علمي ، كارشناسي و اجراي بموقع برنامه ها راهكاري ارزنده درجهت محقق كردن توسعه و ايمني حمل و نقل در فضاي شهري است.

شهردار شاهرود با تاكيد بر اينكه در گام نخست همه چالش هاي ترافيك و حمل و نقل در ابعاد مختلف بررسي و برنامه ريزي خواهد شد، اظهار داشت: گسترش و توسعه حمل و نقل از اولويت هاي اصلي برنامه ريزي شده درشهرداري است.

احمدي در پايان با اشاره به اينكه بايد در حوزه حمل و نقل و ترافيك با مطالعه و بسيار تخصصي گام برداريم، عنوان داشت: از ظرفيتهاي ويژه و توانمنديهاي شهرداري در پيشبرد اهداف و كسب رضايت شهروندان بهره گيري خواهم كرد.

87 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal