شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/09/13 تاریخ:
مديريت كار آمد شهري نيازمند پرداخت به موقع عوارض به شهرداري است

 

 
شهردار شاهرود:

مديريت كار آمد شهري نيازمند پرداخت به موقع عوارض به شهرداري است

شهردار شاهرود با اشاره به اينكه توسعه و آباداني شهر در گرو حمايت همه دستگاههاي و مردم در پرداخت به موقع عوارض شهري است، گفت: پرداخت عوارض كليد توسعه شهر است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محسن احمدي در ديدار صميمانه جمعي از مديران دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي شاهرود كه در بعدازظهردوشنبه برگزار شد با بيان اينكه پرداخت عوارض يكي از راه هاي تامين در آمد شهرداري ها است، افزود: پرداخت عوارض به عنوان راهكاري موثر در راستاي توسعه شهر و تحقق به هنگام نيازهاي شهر و شهروندان خواهد بود.

وي ضمن اين مطلب كه دستگاه ها و موسسات مالي در پرداخت عوارض كوتاهي نكنند، ابراز داشت: پرداخت به موقع عوارض به شهرداري مي تواند در تحقق بودجه و ارائه خدمات بهتر به شهروندان و تداوم پروژه هاي كلان در مسير توسعه و شكوفايي شهر موثر باشد بنابراين دستگاه ها و موسسات مالي و همچنين شهروندان مي توانند در تسريع عملياتي شدن طرح هاي كمك شاياني نمايند.

شهردار شاهرود با اشاره به اينكه شهرداري نيز ضمن فرهنگ سازي در اين زمينه، بايد اعتماد و رضايت شهروندان را بيش از پيش جلب كند چرا كه اين رضايتمندي همكاري و مشاركت دستگاه ها، موسسات مالي و شهروندان را دو چندان مي كند، اظهار داشت: بايد اين فرهنگ نهادينه شود تا مردم و دستگاه ها به اهميت و پرداخت عوارض پي ببرندو بدانند هزينه اي كه پرداخت مي كنند براي رفاه و آسايش خودشان صرف خواهد شد.

در صورت تحقق به موقع، اين امر مي تواند گره گشاي شهر و شهرداري باشد در صورتي كه كل كشور در حالت اقتصاد مقاومتي قرار دارد و بودجه كافي از طريق دولت به شهرداري ها تزريق نمي شود پرداخت به موقع عوارض توسط شهروندان بهترين راهكار براي كمك به اقتصاد و توسعه شهري است.

 

20 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal