شهرداری شاهرود
شرح خبر
1396/09/14 تاریخ:
تحقق مديريت واحد، لازمه ساماندهي حفاري هاي شهري است

 

 
شهردار شاهرود:

تحقق مديريت واحد، لازمه ساماندهي حفاري هاي شهري است

شهردار شاهرود با اشاره به اينكه حفاريهاي پي در پي نارضايتي شهروندان را دنبال خواهد داشت، گفت: تحقق مديريت واحد، لازمه ساماندهي حفاريهاي شهري است.

به گزارش روابط عمومي شهرداري شاهرود، محسن احمدي در ديدار صميمانه رئيس مخابرات و هيات همراه كه ظهر امروز در دفتر ايشان برگزار شد با بيان اينكه حفظ زيبايي منظر شهري نكته اصلي در راستاي حفاريها شهري بايد باشد، افزود: حفظ زيبايي منظر شهري و ايمني شهروندان در عبور و مرور از نكات اصلي و اساسي است كه پيمانكاران دستگاه هاي حفار هنگام هر گونه اقدام بايد رعايت آن را مد نظر داشته باشند.

وي ضمن اين مطلب كه پيمانكاران مجاب به رعايت و نصب علائم هشدار دهنده همچون چراغ چشمك زن و حصاربندي هاي مناسب باشند، ابراز داشت: وضعيت حفاريها نسبت به سالهاي قبل بايد فرق داشته باشد چرا كه امروز شاهد وضعيت نظامند و همكاري بيشتر دستگاهها هستيم و اين يعني در راستاي رضايت كامل شهروندان تلاش و كوشش بيشتري كنيم.

شهردار شاهرود با اشاره به اينكه اين ديدارهاي صميمانه راهكارها ي مناسب در راستاي ايجاد هم افزايي بين دستگاه ها و نويد تازه اي در حوزه بهبود خدمات است، ابراز داشت: مهمترين خروجي هاي اين تعاملات سرعت بخشيدن به اجراي طرحهاي زير ساختي و ارائه خدمات از سوي هر يك از دستگاهها در پروژه هاي مشترك است كه رضايتمندي شهروندان را به دنبال دارد.

 
 
 
 
40 تعداد بازدید:
Powered by DorsaPortal