شهردار شاهرود:
اقدامات و برنامه های فرهنگی مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان
اقدامات و برنامه های فرهنگی مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان
 
 

شهرداری شاهرود خبر داد:

اقدامات و برنامه های فرهنگی مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان

شهرداری شاهرود با اشاره به اقدامات و برنامه های فرهنگی مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان، گفت: این برنامه ها با هدف تقویت و گسترش فضای پر نشاط و معنوی شهر و با بهره گیری از توان و امکانات مدیریت شهری در ماه مبارک رمضان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود ، محسن احمدی با بیان اینکه شهرداری شاهرود در راستای اقدامات فرهنگی خود برنامه های متنوعی را برای ماه مبارک رمضان برگزار می کند، افزود: این برنامه ها که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در شهر به اجرا در آمده است با سه رویکرد ایام ماه مبارک،لیالی قدر و عید فطر برنامه ریزی شده است.

وی ضمن بیان این مطلب که فضا سازی معنوی شهر و محلات از طریق نصب المانهای مناسبتی، بنرها، نور پردازی و پارچه آرایی به منظور آماده سازی شهروندان برای ورود به ماه ضیافت الهی انجام شده است، ابراز داشت: محفل سی شب سی محفل قرآنی در پارک بلوار و شهرک البرز، همکاری با هیاتهای مذهبی شهر در برگزری مراسم شبهای قدر، برگزاری جشن به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در سالن ولیعصر و نصب بنرهای مناسبتی از جمله اقدامات شهرداری شاهرود در ماه مبارک رضان است.

امیدواریم شهروندان شاهرود با حضور گسترده در این برنامه ها بهره کافی را از برکات این ماه مبارک ببرند.

تاریخ:
1398/02/19
تعداد بازدید:
165
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal