شهردار شاهرود:
رعایت امانت داری و حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آل
رعایت امانت داری و حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آل

 

 
رعایت امانت داری و حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آل

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه رعایت امانت داری و حقوق شهروندی، پیش شرط تحقق جامعه ایده آل است، گفت: رعایت حقوق شهروندی پیش در آمد و مقدمه ای برای دستیابی به جامعه ای آرمانی و ایده آل محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه مدیریت شهری به آشنا سازی شهروندان با حقوق اجتماعی خود تاکید فراوان دارد، افزود: رعایت حقوق شهروندی برای مدیران و کارکنان مدیریت شهری شاهرود یک ضرورت است.

وی ضمن بیان این مطلب که امانت داری و حفظ اموال عمومی و بیت المال در مدیریت شهری از انتظارات به حق و قانونی مردم است، افزود: در کنار تکریم ارباب رجوع اهتمام برای مراقبت از این حقوق وظیفه ای مهم است .

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه امانت داری و اخلاق مداری از مولفه های مهم در ایجاد رضایت و اعتماد مردم به مدیریت شهری است، ابراز داشت: شهروند خوب کسی است که حقوق فردی و جمعی خود را می شناسد ، از آنها دفاع می کند، قانون را می شناسد، به آن عمل می کند و از طریق آن مطالبه می کند.

آگاهی مردم از حقوق و قوانین شهری و همچنین مشارکت شهروندان در حیطه اداره امور شهر خود به عنوان حقی که هر شهروند دارد، می تواند به توسعه مدیریت شهری تاثیر بسیاری بگذارد.

تاریخ:
1398/02/25
تعداد بازدید:
179
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal