شهردار شاهرود:
فکر سالم از طریق جسم سالم بدست می آید/برگزاری جشنواره همگانگی خانوادگی
فکر سالم از طریق جسم سالم بدست می آید/برگزاری جشنواره همگانگی خانوادگی

 

 
فکر سالم از طریق جسم سالم بدست می آید/برگزاری جشنواره همگانگی خانوادگی

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه ورزش به عنوان نیاز زندگی همه آحاد جامعه باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: فکر سلالم از طریق جسم سالم بدست می آید.

 
محسن احمدی با بیان اینکه ورزش علاوه بر اینکه ابراز ارزشمندی برای حفظ سلامت جسمانی است رابطه نزدیکی با سلامت و بهداشت روانی به ویژه پیشگیری از بروز ناهنجاری ها در جامعه دارد، افزود: ورزش از جمله روش های مهم تکامل جسمانی، روانی و اجتماعی محسوب می شود.

وی ضمن این مطلب که ورزش در سلامت و آمادگی جسمانی، تعادل و ثبات هیجانی، رشد اعتماد به نفس ، تصویر مثبت بدنی و اجتماعی تاثیر فروانی دارد، ابراز داشت: باید تلاش شود این مقوله مهم، هم در جامعه و هم در مجموعه مدیریت شهری فراگیر شود چرا که ورزش نقش مهمی در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری دارد و در افزایش کیفیت زندگی نقش مهمی را ایفا می کند.

 
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه کارمندانی که ورزشکار هستند با روحیه و انرژی بالاتری در محل کار خود حاضر می شوند و در راستای طرح تکریم ارباب رجوع با تسلط و برخورد مناسب به استقبال ارباب رجوع خود می روند، اظهار داشت: با فراهم آوردن زمینه ورزش در بین کارکنان می توان به ایجاد فضای دوستانه و صمیمی بین کارمندان، داشتن انگیزه و روحیه خوب آنها در محیط اداری اشاره کرد.

احمدی با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در ارتقای بهره وری کارمندان در محیط کار ایفا می کند، عنوان داشت: باید همکاران به سمت ورزش ترغیب شوند که ورزش باعث ایجاد شادابی و نشاط کارکنان و در نهایت منجر به بهبود کیفیت کاری آنان در محیط کار و ارتقای عملکرد آنان می شود و این نکته ای غیر قابل انکار است.

وی ضمن این مطلب که در این جشنواره که به همت شهرداری شاهرود، اداره ورزش و جوانان و هیات ورزش های همگانی برگزار شد، اجرای ورزش و نرمش خانوادگی،بازیها و ورزش، ورزشهای همگانی، بازیهای بومی و محلی از جمله آیتم های مختلف این جشنواره بوده است که با استقبال خوب شهروندان مواجه شد، اعلام داشت: این جشنواره در چهارم تیر ماه در پارک ولیعصر شاهرود برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/04/05
تعداد بازدید:
170
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal