شهردار شاهرود:
آماده باش نیروهای شهرداری شاهرود برای رویارویی با شرایط جوی ناپایدار
آماده باش نیروهای شهرداری شاهرود برای رویارویی با شرایط جوی ناپایدار

 

 
آماده باش نیروهای شهرداری شاهرود برای رویارویی با شرایط جوی ناپایدار

رئیس ستاد بحران مدیریت شهری شاهرود با اشاره به هشدارهای هواشناسی و پیش بینی بارش باران های پاییزی، گفت: اقدامات لازم برای رویارویی بهتر با شرایط جوی ناپایدار انجام شده است و نیروهای عملیاتی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرایی در آمادگی کامل هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه هم اکنون پاکسازی مجدد کانالها و آبروها در سطح شهر در دستور کار قرار دارد و امید است در زمان بارشهای احتمالی باران مشکل خاصی در سطح شهر بروز نکند، افزود: از شهروندان شاهرود درخواست می شود همزمان با رعایت نکات ایمنی و همکاری با عوامل شهرداری در مواقع بارانی، در صورت بروز هر گونه مشکل در محلات و مناطق ، موضوع را از طریق شماره تماس 137 و 125 به مرکز فوریت های شهرداری شاهرود اطلاع دهند.

وی ضمن بیان اینکه با توجه به هشدارهای هواشناسی، مدیریت بحران در شهر برای هر گونه حوادث ناشی از بارندگی در آمادگی کامل بسر می برد، ابراز داشت: پاکسازی رفع آبهای سطحی، آماده باش نیروها و فراهم کردن امکانات و تجهیزات و ماشین آلات از عمده فعالیت و برنامه های این ستاد است.

تاریخ:
1398/08/09
تعداد بازدید:
169
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal