شهردار شاهرود:
پیام نوروزی سرپرست شهرداری شاهرود
پیام نوروزی سرپرست شهرداری شاهرود

‍ ‍

 
به نام خدا

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بار دیگر طلیعه ی بهار از مشرق حیات دمیدن گرفته است. طبیعت در هیجان است تا جان ها را به طراوت و شادمانه گی و زیبایی بیکران پیوند زند.

نوروز یکی از عناصر هویت فرهنگی ایرانیان و یکی از بزرگ‌ترین میراث‌های معنوی جهان است؛ این آیین کهن به عنوان حلقه‌ اتصال نسل‌ها با یکدیگر، تحکیم وحدت ملی و همبستگی‌ فراملی است.

گرچه شیوع بیماری کرونا در روزهای پایانی سال، کام مردم عزیزمان را تلخ کرده؛ اما پیام معنوی نوروز، تاکید بر جوهره الهی انسان است و از این روست که سنت های پسندیده اجتماعی همچون دوستی، محبت و کمک به محرومان و نیازمندان را در خود جای داده است.

خداوند بزرگ را به خاطر همه نعمت هایی که به ما ارزانی داشته تا یک سال پرکار و تلاش را با همدلی و همفکری سپری نموده و در رشد و شکوفایی و توسعه کشور عزیزمان سهیم باشیم بسیار سپاسگزاریم.

 

اینجانب فرا رسیدن سال یکهزار و سیصد و نود و نه شمسی و عید باستانی نوروز را خدمت ملت سربلند ایران خصوصا شهروندان شاهرودی تبریک گفته، از خداوند متعال مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط در جهت رشد و شکوفایی شاهرود زیبا را، مسألت می نمایم.

 

جعفر ختیال

سرپرست شهرداری شاهرود

تاریخ:
1399/01/06
تعداد بازدید:
75
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal