شهرداری شاهرود:
پیام تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شاهرود به نیروهای روابط عمومی
پیام تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شاهرود به نیروهای روابط عمومی
‍ ‍ ‍ ‍  

 

 

پیام تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شاهرود به نیروهای روابط عمومی

 بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطات" صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر است.  

این روز متعلق به شاغلین یک حرفه نیست بلکه ویژه تمام کسانی است که به اخلاق حسنه ستوده اند و خداوند نعمت پاسخگویی خوش رویانه به همنوعان را به آنان عطا کرده است.

ما معتقدیم که روابط عمومی یک شغل نیست ،یک ویژگی اخلاقی است که هرکسی باید خویش را به آن مزین سازد و آنکه در صف اول مراوده با مردم قرار دارد به این مهم اولی تر است. 

توسعه بدون اطلاع رسانی و اطلاع یابی امکان پذیر نمی باشد زیرا داده ها زمانی که تحلیل و آنالیز شوند مبدل به اطلاعات می شوند که شرایط لازم برای تصمیم گیری و تصمیم سازی است و این جاست که نقش مهم و جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمان ها جلوه گر می شود که می تواند سقف پیروزی های یک سازمان را بر ستون اطلاعات و دانایی استوار کند و در اخذ تصمیم های درست و شایسته مدیران ارشد سازمان را یاری می رساند.

روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق  جامعه ای انسانی تر  بر  مبنای  همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ی ژرفای معنای عمیق انسانی است .

بدین وسیله اینجانبان این روز شکوهمند و فرهمند را به شما مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی بخصوص به همکارانم در اداره روابط عمومی شهرداری شاهرود که با الهام از هم افزایی  ، هم اندیشی ، همسویی ، با صداقت ، شجاعت و امانت ضمن حفظ مصالح سازمان در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشمداشتی فعالیت می کنند تبریک و تهنیت عرض می نماییم

ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شاهرود

تاریخ:
1399/02/29
تعداد بازدید:
39
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal