به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری:
تقدیر شهردار شاهروداز کادر درمانی بیمارستان امام حسین(ع)
تقدیر شهردار شاهروداز کادر درمانی بیمارستان امام حسین(ع)
 
تقدیر شهردار شاهروداز کادر درمانی بیمارستان امام حسین(ع)
شهردار شاهرود از کادر درمانی بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود در راستای مقابله با کرونا ویروس تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری به نقل از خبرگزاری بسیج از شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی در جمع پرستاران و کادر درمانی بیمارستان امام حسین با اشاره به اینکه، از خودگذشتگی و جانفشانی کادر درمانی بیمارستان‌ها، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور در ایام دفاع مقدس رقم زدند را در خاطرات زنده می‌کند، گفت:سفید پوشانی که این روز‌ها در مقابل تمام کمبود‌ها و کاستی‌ها صبر پیشه کرده‌اند و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود مواجه‌شدن با ناملایمات، محکم و استوار فقط به وظیفه انسانی خود عمل می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه همه مردم مدیون خدمات مدافعان سلامت هستند، افزود: امروز مردم قدرشناس خدمات کادر درمانی بیمارستان‌ها هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آن‌ها و خدماتی که این قشر برای جامعه دارد، آگاه شده‌اند.
 
شهردار شاهرود ضمن بیان این مطلب که، در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز امدادگران در خط مقدم و کادر درمان در پشت خط مقدم در بیمارستان‌ها به وضعیت مجروحان رسیدگی داشتند و برای نجات جان مجروحان تلاش می‌کردند، ابراز داشت: در شرایط سخت کرونایی که همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده، مدافعان عرصه سلامت هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات جان هم‌وطنانشان آشکار می‌کنند.
 
حاجی محمد علی، ضمن ادای احترام به مدافعان سلامت، با اهدا شاخه گل از تیم درمانی بیمارستان امام حسین در دوران کرونا قدردانی کرد.
تاریخ:
1399/04/17
تعداد بازدید:
54
منبع:
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal