کارگردان سریال سلمان فارسی؛
آمده‌ایم تا بمانیم و همدلی این پروژه را در شهرستان به انتها می‌رساند.
آمده‌ایم تا بمانیم و همدلی این پروژه را در شهرستان به انتها می‌رساند.
 
کارگردان سریال سلمان فارسی؛
 
آمده‌ایم تا بمانیم و همدلی این پروژه را در شهرستان به انتها می‌رساند.
سید داوود میرباقری با اشاره به اینکه با توجه به پتانسیل و همراهی و نیروی انسانی پا به کار و تنوع جغرافیایی که در این شهرستان وجود دارد به نظر می‌رسد که بتوانیم گام‌های خوبی را برداریم، گفت: سلمان پروژه پیچیده و سختی است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، وی با بیان اینکه شما مختارنامه و امام علی (ع) را مشاهده کردید اما باید گفت سلمان هم در شکل و هم در اهمیت و معنا و مفاهیمی که در بر می‌گیرد، پنج برابر مختارنامه سختی دارد، افزود: سلمان با توجه به عشق و حقیقتی که داشت تقریباً همه ادیان را در نوردید تا در کنار پیامبر (ص) آرام بگیرد و این نکته مهمی است پس بررسی سلمان فارسی یعنی بررسی تاریخ ادیان تا جایی که پیامبر فرمود او از اهل بیت من است و حتی از اصحاب کبار ما است و این اهمیت پروژه را گوشزد می‌کند.
کارگردان سریال سلمان فارسی ضمن بیان این مطلب که شاهد اتمام پروژه در شاهرود خواهیم بود،ابراز داشت : رایزنی‌های بسیاری صورت گرفته تا کلنگ شهرک سینمایی در شاهرود به زمین بخورد و امیدواریم این فرصت با سریال سلمان به وجود آید و بر روی این پروژه سرمایه گذاری شود.
میرباقری با اشاره به اینکه بعد از تصویربرداری در قشم و کرمان در ادامه پروژه سلمان مقرر شد تا ما پس از عید نوروزی برای ادامه فیلم برداری به ترکیه برویم و سال 99 را برای این کشور پیش بینی کرده بودیم، اظهار داشت:قرار شد تا فصل مرتبط با تاریخ بیزانس را در منطقه مجن فیلم برداری نماییم.
 
تاریخ:
1399/05/11
تعداد بازدید:
16
منبع:
روابط عمومی شهبرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal