به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری:
بیانیه شهردار شاهرود به مناسبت هفته دولت:
بیانیه شهردار شاهرود به مناسبت هفته دولت:
 
بیانیه شهردار شاهرود به مناسبت هفته دولت:
                                                               بسمه تعالی
آغازین هفته شهریور ماه به پاسداشت یادوخاطره معلمان سنگر علم و عمل شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت مزین گشته است. تلفیقی از شهیدان مسیر خدمت و تلاشگران عرصه کار و فعالیت که هنگامه ارزشمندی در تقدیر و تجلیل از ممارست دولتمردان را به وجود آورده است.
هفته دولت فرصتی مغتنم در پاسداشت و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان والامقام مسئول است که حضور در سنگر جهاد و شهادت در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی را به حضور دنیوی ترجیح دادند و با خون سرخ خویش در روزهای افتخار و حماسه، تلالو روشنی از ایمان و عمل را به یادگار نهادند.
اینجانب،‌ ضمن تسلیت به مناسبت سرو شهدا آقا اباعبدالله الحسین و گرامیداشت یادوخاطره شهدای معظم دولت و کارمند به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به ریاست محترم جمهور، هیات دولت و تمامی مدیران و مسئولان و کارمندان ارزنده و تمامی نیروهای پرتلاش و فعال که در مسیر خدمت به مردم و تحقق اهداف جمهوری اسلامی ایران ، گام بر میدارند تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این بزرگواران را در سایه توجهات حضرت‌ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان خواستارم.
شهردار شاهرود
علیرضا حاجی محمد علی
 
تاریخ:
1399/06/02
تعداد بازدید:
170
منبع:
روابط عمومی شهبرداری شاهرود
آدرس :خیابان تهران ، بلوار شهید بهشتی ، روبروی میدان هفت تیر ،جنب دانشگاه علوم پزشکیتلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal