به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری:
کلنگ بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مدیریت شهری شاهرود به زمین خورد
کلنگ بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مدیریت شهری شاهرود به زمین خورد
 
کلنگ بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مدیریت شهری شاهرود به زمین خورد
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه کلنگ بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مدیریت شهری شاهرود به زمین خورد، گفت: تسهیل روند سرمایه گذاری راهکار جذب سرمایه گذار است.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی در آئین کلنگ زنی بزرگترین پروژه سرمایه گذاری مدیریت شهری شاهرود که با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و کلیه مدیران شهرداری شاهرود برگزار شد، با بیان اینکه این پروژه با مساحت 34هزار متر مربع زیر بنا در 15 بلوک 7طبقه رو پیلوت مجتمع مسکونی و مساحت هر واحد 270متر مربع با اعتباری بالغ بر هزار و دویست میلیارد ریال در خیابان رزمندگان با مشارکت سرمایه گذار انجام می شود، افزود: سرمایه گذاری و جذب مشارکت های بخش خصوصی در پروژه های مطرح در شهر از اولویت های شهرداری شاهرود است.
وی ضمن بیان این مطلب که سرمایه گذاری یکی از روشهای حل تامین مالی قسمتی از پروژه های بزرگ زیربنایی شاهرود در مدیریت شهری خواهد بود، ابراز داشت: سهم شهرداری شاهرود از این مشارکت 10هزار متر مربع با آورده زمین و پروانه ساخت است که ساخت و بهره برداری آورده سرمایه گذار بوده که در قرار داد ذکر و کلنگ این پروژه بزرگ سرمایه گذاری امروز به زمین خورد.
شایان ذکر است ، شهردار شاهرود از صبر و شکیبایی سرمایه گذار محترم در روند اجرای قانونی این مشارکت، صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و این اقدام بزرگ را در راستای توسعه شاهرود اعلام نمود.
 
تاریخ:
1399/06/15
تعداد بازدید:
472
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس :خیابان تهران ، بلوار شهید بهشتی ، روبروی میدان هفت تیر ،جنب دانشگاه علوم پزشکیتلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal