شهردار شاهرود:
هفت پروژه بزرگ زیر بنایی مبنا و شاخص توسعه یافتگی در شاهرود/ شاهرود در چشم انداز توسعه
هفت پروژه بزرگ زیر بنایی مبنا و شاخص توسعه یافتگی در شاهرود/ شاهرود در چشم انداز توسعه

 

 
هفت پروژه بزرگ زیر بنایی مبنا و شاخص توسعه یافتگی در شاهرود/ شاهرود در چشم انداز توسعه

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در زمان کوتاه شاهرود در چشم انداز توسعه، پیشرفت و رشد خوبی را شاهد خواهد بود، گفت: 7پروژه بزرگ زیر بنایی مبنا و شاخص توسعه یافتگی در شهر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی در صحن علنی شورای اسلامی شهر که بعد از ظهر امروز برگزار شد، با بیان اینکه زمان، هزینه و کیفیت از مهمترین مولفه های این 7 پروژه به شمار می رود و سعی کردیم با توجه به در نظر گرفتن این سه مولفه عملیات اجرایی را شروع کنیم، افزود: رشد و توسعه هر شهر در اجرای پروژه های عمرانی آن محسوب می شود.

وی ضمن بیان این مطلب که از جمله عملیات های در حال اقدام مدیریت شهری ،می توان به عملیات اجرایی تقاطع غیر هم سطح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، بازپیرایی و احداث المان میدان بسیج، بازپیرایی خیابان شهید صدوقی، احداث ساختمان مدیریت شهری، پیگیری زمین از مسکن و شهر سازی در راستای احداث جاده سلامتی ، کاشت فضای سبز پروژه باغ راه و فازبندی عملیات اجرایی به زودی، تملک و بازگشایی های سطح شهر، پروژه های زیبا سازی و نصب المان های جدید و مرمت پل تاریخی سرچشمه ، نور پردازی تونل نوری پیست دوچرخه سواری البرز شرقی و ... اشاره کرد، ابراز داشت: در سال جاری شاهد اجرای پروژه های شاخص و زیر بنایی در شهر هستیم و با اهتمام ویژه در صدد بوده که طبق برنامه ریزی تدوین شده و شاهد افتتاح و بهره برداری آنها باشیم.

تاریخ:
1399/06/25
تعداد بازدید:
37
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal