شهردار شاهرود:
بسیج تمامی بخش‌های شهرداری برای ریشه‌کنی کرونا در شهر شاهرود
بسیج تمامی بخش‌های شهرداری برای ریشه‌کنی کرونا در شهر شاهرود

 
بسیج تمامی بخش‌های شهرداری برای ریشه‌کنی کرونا در شهر شاهرود

شهردار شاهرود از عملیات بی‌امان مهار ویروس کرونا در سطح شهر، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود،علیرضا حاجی محمد علی با اشاره به اینکه مدیریت شهری شاهرود به منظور مبارزه با کرونا همکاری همه‌جانبه با شبکه بهداشت شهرستان شاهرود داشته است، گفت: در سطح شهر بنا بر دستور فوری، اقداماتی ویژه ای از شب گذشته در دستور کار برای مقابله با شیوع ویروس کرونا قرار گرفت .

وی ضمن بیان این مطلب که مجموعه مدیریت شهری شاهرود به منظور حفظ سلامت شهروندان به صورت صد در صد آماده همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان است و ان‌شاءالله با ارائه آموزش‌های لازم و تزریق آرامش به جامعه به سلامت از این مرحله سخت عبور کنیم، افزود:برگزاری جلسات فوری ستاد مقابله به منظور اقدامات فوری علیه ویروس کرونا در شهرداری شاهرود امروز برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، پیرو دستور شهردار شاهرود مبنی بر تشکیل ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا، جلسات این ستاد در روز تعطیل و با حضور معاون خدمات شهری شهرداری شاهرود و سایر مدیران و مسئولان شهرداری شاهرود به منظور برنامه‌ریزی و اتخاذ تمهیدات لازم برگزار می‌شود.

 

تاریخ:
1399/08/03
تعداد بازدید:
139
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal