شهردار شاهرود:
تشکیل ستاد ویژه کرونا در مدیریت شهری برای نظارت بر فضاهای عمومی شهر
تشکیل ستاد ویژه کرونا در مدیریت شهری برای نظارت بر فضاهای عمومی شهر


 

 

تشکیل ستاد ویژه کرونا در مدیریت شهری برای نظارت بر فضاهای عمومی شهر

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه ،تشکیل ستاد ویژه در مدیریت شهری شاهرود از فردا، اقدامات جدی تری را برای نظارت در فضاهای عمومی شهر انجام خواهیم داد، گفت: به طور جدی از شهروندان می خواهیم با رعایت بهداشت فردی و توجه به نکات اعلام شده از سوی دستگاه‌های متولی در وزارت بهداشت، مدیریت شهری را در این مبارزه یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی با بیان اینکه با توجه به وضعیت بحرانی شاهرود و اعلام تشکیل ستاد کرونا در مدیریت شهری محورهای اقدامات ویژه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در زیر مجموعه‌های شهرداری آغاز خواهد شد، افزود: اعلام آژیر وضعیت قرمز توسط ماشین آلات آتش نشانی از فردا در سطح شهر به صدا در خواهد آمد.

وی ضمن بیان این مطلب که با تشکیل ستاد ویژه در شهرداری از فردا اقدامات جدی تری را برای ضد عفونی و نظارت در فضاهای عمومی شهر انجام خواهیم داد، ابراز داشت: به طور جدی از شهروندان می‌خواهیم با رعایت بهداشت فردی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ما را یاری رسانند.

تاریخ:
1399/08/03
تعداد بازدید:
130
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal