شهرداری شاهرود:
مردم برای کنترل کرونا بهداشت فردی را رعایت کنند
مردم برای کنترل کرونا بهداشت فردی را رعایت کنند

 

 
مردم برای کنترل کرونا بهداشت فردی را رعایت کنند

شهردار شاهرود، تاکید داشت: مردم باید برای کنترل بیماری هنگام مراجعه به نقاط مختلف ،بهداشت فردی را رعایت کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود ، علیرضا حاجی محمد علی با اشاره به اینکه  توجه به افزایش موارد مثبت کرونا درشاهرود طی روزهای گذشته و آغاز فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی و بازگشایی روز افزون بسیاری از اماکن و رعایت نکردن بهداشت فردی و پروتکل های بهداشتی عاملی در راستای وضعیت بحرانی کرونا در شهر بوده است، گفت:استفاده از لوازم حفاظت فردی به ویژه ماسک برای تمامی افرادی که از خانه خارج می‌شوند و یا به فروشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، سینماها و یا به اماکن عمومی دیگر مراجعه می‌کنند، ضروری است.

وی بر ضرورت رعایت فاصله اجتماعی توسط شهروندان و صاحبان اماکن و اصناف تاکید کرد و افزود:  تنها با رعایت سه اصل رعایت بهداشت فردی، استفاده از لوازم حفاظت فردی و رعایت فاصله اجتماعی می‌توان این بیماری را کنترل و مدیریت کرد.

وی با اشاره به تشدید نظارت‌ها و اقدامات ویژه مدیریت شهری شاهرود در اماکن عمومی و سطح شهر، ابراز داشت : در کلیه اماکن عمومی اگر خلاف پروتکل‌های بهداشتی رفتار شود، همکاران ما اقدام به تعطیلی آن مجموعه خواهند کرد. 

 

تاریخ:
1399/08/03
تعداد بازدید:
159
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal