شهردار شاهرود:
میدان شهید محمد حسین دامغانی افتتاح شد
میدان شهید محمد حسین دامغانی افتتاح شد

 

 
میدان شهید محمد حسین دامغانی افتتاح شد

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدیریت شهر شاهرود پروژه های مختلفی افتتاح شد، گفت: میدان شهید محمد حسین دامغانی یکی از پروژه ای مدیریت شهری شاهرود است که عصر روز گذشته افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در آیین افتتاح  میدان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر،مسئولان شهرستانی، شهری و شهروندان فهیم شاهرودی عصر 17بهمن ماه در محل میدان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که در اقتصاص خدمت برای رفاه مردم در هر نقطه ای که زندگی می کنند تفاوتی وجود ندارد و مسئولان خادم مردم هستند ، افزود:هدف از احداث میدان شهید محمد حسین دامغانی اصلاح هندسی،روان سازی ترافیک و کاهش تصادفات میدانی، در این نقطه از شهر بوده است.

وی ضمن این مطلب که عمران و آبادانی هر شهری در گروی تعهد مدیران و خادمان آن خطه نسبت به مردم است، ابراز داشت: این میدان با مساحتی بالغ بر 250متر مربع و تلاش شبانه روزی همکاران بنده در حوزه عمران، خدمات موتوری و فضای سبز به پایان رسید.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در سایه امنیت و آسایش، انقلاب اسلامی تمام ایران عزیز به رشد و بالندگی و محرومیت زدایی رسیده است و همه مردم چه در شهرها و چه روستاها در سایه انقلاب وبرکت حضور ولی فقیه و مقام معظم رهبری در امنیت و آرامش هستند، اظهار داشت: از جمله اقدامات انجام شده در این میدان عملیات آسفالت بالغ بر 1000متر مربع، جدول کاری و رنگ آمیزی جداول بالغ بر 2کیلومتر،بهسازی و روشنایی تاسیسات برقی میدان و بلوارهای در امتداد آن با اعتباری بالغ بر 2میلیارد ریال به پایان رسیده است.

 
 
 
 

 

تاریخ:
1397/11/21
تعداد بازدید:
70
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal