برنامه های فرهنگی مناسبتی در محلات شاهرود اجرایی شد
برنامه های فرهنگی مناسبتی در محلات شاهرود اجرایی شد
برنامه های فرهنگی مناسبتی در محلات شاهرود اجرایی شد

 

 
برنامه های فرهنگی مناسبتی در محلات شاهرود اجرایی شد

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه برنامه های فرهنگی محوری ویژه ماه رمضان در شهرک همت و پارک بلوار برگزار می شود، گفت: برنامه های فرهنگی مناسبتی در محلات شاهرود اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی با هدف تعمیق انس و الفت شهروندان به ویژه نوجوانان و جوانان با مفاهیم قرآنی بهره گیری از توان تشکل های مردم نهاد ، ترویج نشاط معنوی در بین شهروندان و بهره مندی شهروندان از فضایل ماه مبارک برگزار می شود، افزود: استفاده از آموزه های دینی، مذهبی و خاصه اخلاق اسلامی از طریق قرآن رشد و ارتقاء پیدا می کند بنابراین اجرای برنامه های فرهنگی از تکالیف مهم شهرداری شاهرود است.

وی ضمن این مطلب که یکی از مسئولیت های بسیار مهم شهرداری برنامه ریزی و ورود و نقش آفرینی در حوزه فرهنگ است، ابراز داشت: در ماه مبارک رمضان برنامه های فرهنگی پرباری توسط مدیریت شهری برای شهروندان در دو منطقه شهرک همت و پارک بلوار تدارک دیده شده است که اولویت آن تقویت مشارکت مردمی در انجام فعالیت های مردمی بود که خوشبختانه با استقبال خوبی روبرو شد.

شهردار شاهرود با تاکید بر تقویت مشارکت های مردمی در انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، اظهار داشت: برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان با عنوان (سی شب، سی محفل قرآنی ) در حال برگزاری است تا این امر فرصتی برای زمینه سازی و گسترش آموزه های شهروندی متناسب با آموزه های دینی در جامعه باشد.

احمدی در پایان، عنوان داشت: تلاش برای تعمیق مفاهیم فرهنگی و معنوی در ماه پر فضیلت رمضان، از دیگر چشم اندازهای این برنامه ها بود که در آن از توان و استعداد روحانیون مبلغان فرهنگی- مذهبی و نیز گروه های فرهنگی و هنری بهره برداری می شود.

تاریخ:
1397/03/23
تعداد بازدید:
85
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal