شهردار شاهرود:
سخن شهردار شاهرود در راستای تبریک 14 تیر
سخن شهردار شاهرود در راستای تبریک 14 تیر

 
بسم الله الرحمن الرحیم
توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در سیستم مدیریتی جدید است
چرا که امروزه شهرها و روستاها نه فقط به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه به لحاظ حجم و تنوع فعالیتها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.
امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق شهری و روستایی که بر عهده شهرداریها و دهیاریها می باشد، بایستی به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی حول محور معنویت و عقلانیت کمک نماید.
اینجانب ضمن تبریک صمیمانه 14 تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی شهرداران، مسئولان و کارکنان پر تلاش و خدوم شهرداریها و دهیاری های استان تقدیر و تشکر نموده، توفیق روز افزون و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و  امیدوارم تمامی دست اندرکاران حوزه های مدیریت شهری و روستایی در استان و به خصوص در شاهرود ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی زمینه مشارکت همدلانه و موثر مردم در تحقق در آمدهای پایدار شهرداری و دهیاری ها را فراهم نموده و با سر لوحه قرار دادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کار آمد سازی هر چه بیشتر گام بردارند.
محسن احمدی
شهردار شاهرود
تاریخ:
1397/04/14
تعداد بازدید:
59
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal