مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت:
اطفای آتش سوزی یک واحد تجاری در شاهرود/بار دیگرحضور به موقع آتش نشانان ازپیشرفت یک حادثه جلوگیری کرد
اطفای آتش سوزی یک واحد تجاری در شاهرود/بار دیگرحضور به موقع آتش نشانان ازپیشرفت یک حادثه جلوگیری کرد

 

 
اطفای آتش سوزی یک واحد تجاری در شاهرود/بار دیگرحضور به موقع آتش نشانان ازپیشرفت یک حادثه جلوگیری کرد

مدیرعامل آتش‌نشانی شاهرود از وقوع آتش‌سوزی در یک واحد تجاری واقع در خیابان تهران این شهر خبر داد و گفت: جوشکاری و عدم رعایت نکات ایمنی علت این حادثه بوده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، علیرضا محمدی با بیان اینکه آتش‌سوزی یک واحد سمساری واقع در خیابان تهران شاهرود دقایقی پیش مهار شد، ابراز داشت: بعدازظهر جمعه در پی تماس با واحد آتش‌نشانی بلافاصله نیروهای امدادی به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه 30 نفر از نیروهای آتش‌نشانی در مهار این آتش سوزی مشارکت داشتند، افزود: خوشبختانه این حادثه هیچ گونه تلفات جانی نداشت اما به این واحد تجاری و مغازه‌های اطراف خسارت مالی جدی وارد شد که اکنون نمی‌توان خسارت ریالی آن را برآورد کرد.

مدیر عامل آتش‌نشانی شاهرود ضمن اینکه این حادثه به دلیل انجام عملیات جوشکاری و عدم رعایت نکات ایمنی اتفاق افتاده است، ابراز داشت: از مردم تقاضا داریم قبل از انجام هر کاری ابتدا نکات ایمنی را در نظر گرفته و سپس مبادرت به اجرای کار کنند زیرا برخی حوادث به دلیل بی‌احتیاطی قابل جبران نیستند.

محمدی در پایان اضافه کرد: از مردم تقاضا داریم به محض وقوع حادثه از تجمع بی مورد در محل به طور جد ی پرهیز کنند و اجازه دهند نیروهای امدادی کار اطفای حریق را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

 

 

 

تاریخ:
1397/04/15
تعداد بازدید:
55
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal