شهردار شاهرود:
اولویت اصلی مدیریت شهری؛سرمایه گذاری ، مشارکت مردم و اعتماد سازی
اولویت اصلی مدیریت شهری؛سرمایه گذاری ، مشارکت مردم و اعتماد سازی

 

 
اولویت اصلی مدیریت شهری؛سرمایه گذاری ، مشارکت مردم و اعتماد سازی

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه یکی از اولویت های مهم مدیریت شهری سرمایه گذاری، مشارکت مردم و اعتماد سازی است، گفت:جذب سرمایه گذار داخلی، از ضروریات مدیریت شهری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در پنجمین جلسه کمسیون کارشناسی سرمایه گذاری با تاکید بر اینکه باید استفاده از تکنولوژی های جدید را در راس برنامه ها قرار دهیم، افزود: ارتباط تنگاتنگ با نتایج یافته ها و تحقیقات علمی و دعوت از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در تکنولوژی های نوین مرتبط با امور شهری باید از اهداف شهرداری باشد.

وی هدف از برگزاری این جلسه را بررسی راهکارهای جذب سرمایه گذاری و تسهیل در روند اجرایی و همچنین طرح های ارسالی به واحد سرمایه گذاری، عنوان کرد و ابراز داشت: برنامه های در دست اقدام فرصت های شناسایی شده و بسته های سرمایه گذاری آماده در خصوص سرمایه گذاری و جذب مشارکت های بخش خصوصی در شهر نیز از موارد بسیار مهمی که باید مورد مطالعه دقیق قرار بگیرد.

شهردار شاهرود در پایان ضمن این مطلب که با تسهیل کردن روند سرمایه گذاری می توان مشکل سرمایه گذاری را حل نمود، اظهار داشت:پرداختن به ایده پردازیها باعث توسعه خدمات فن آوری خواهد شد.

 
 
 

 
تاریخ:
1397/04/26
تعداد بازدید:
80
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal