شهردار شاهرود:
انجام فعالیت های فرهنگی سطح شهر با جدیت دنبال می شود
انجام فعالیت های فرهنگی سطح شهر با جدیت دنبال می شود

 

 
شهردار شاهرود:

انجام فعالیت های فرهنگی سطح شهر با جدیت دنبال می شود

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه فعالیت های فرهنگی در سطح شهر توسط مدیریت شهری با جدیت دنبال می شود، گفت: مدیریت شهری نیازمند انسجام، علم، وحدت و تلاش جهادی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در دیدار با فرماندهی سپاه ناحیه که ظهر امروز در محل سپاه مقاومت در راستای انتصاب فرماندهی جدید برگزار شد، با بیان اینکه خدمت به مردم ارزش اجتماعی است، افزود: تعامل مدیریت شهری و سپاه ناحیه شهرستان سبب توسعه فرهنگی خواهد شد.

وی ضمن این مطلب که ارتباط موثر این دو نهاد می تواند نتایج فرهنگی بالایی را در شهر رقم زند، ابراز داشت: تعامل و اقدامات مدیریت شهری و نهادی چون سپاه می تواند به نحوی صورت پذیرد که از مسائل فرهنگی شهر صیانت شود.

شهرداری شاهرود با اشاره به اینکه از طریق تصمیم گیریهای و برنامه ریزی های اصولی در عرصه مدیریت شهری می توان زمینه توسعه شهری و رضایتمندی شهروندان را محقق ساخت، اظهار داشت: در این رابطه لازم است که دستگاههای مسئول و مرتبط ، با یکدیگر تعامل و همکاری مطلوبی داشته باشند تا فرایندها تسهیل شده و روند توسعه فرهنگی شهری با سرعت بیشتری پیش روند.

احمدی از آمادگی و برنامه ریزی واحد زیبا سازی این شهر در راستای طرح استقبال از محرم خبر داد و اعلام داشت: سردیس های تعدادی از سرداران شهید شهر در قسمتهای مختلف شاهرود نصب خواهدشد.

وی با بیان اینکه با همکاری مدیریت شهری گروه نمایشگاهی عاشورا بدشت در شاهرود برگزار خواهد شد، عنوان داشت: امیدواریم با نگاه حمایتی سپاه و بسیج بتوانیم در راستای ارائه خدمات بهتر به شهروندان و تحقق توسعه فرهنگی شهر گامهای بلندی را برداریم.

تاریخ:
1397/05/02
تعداد بازدید:
91
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal