شهرداری شاهرود
اهتزاز پرچم عزا بر بام شاهرود
اهتزاز پرچم عزا بر بام شاهرود

 

 
اهتزاز پرچم عزا بر بام  شاهرود

همزمان در اولین روز از سوگواری امام حسین و یارانش پرچم عزای حسینی بر آسمان شاهرود به اهتزاز در آمد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، مدیرروابط عمومی و فرهنگی در مراسم اهتزاز پرچم عزا که امروز در مزار شهدای گمنام شاهرود با حضور مسئولان شهرستانی و شهری برگزار شد با اشاره به اینکه عاشورا تجلی مبارزه حق در برابر باطل بود، گفت: در فرهنگ عاشورا سیاست ، فضیلت، علم و عدالت با یکدیگر عجین شده اند و هر یک بدون دیگری بی معنا است و در شعاع دیگری فعلیت پیدا می کنند.

هادی رئیسی با بیان اینکه هر جامعه ای همواره در پی یافتن الگوهایی است که با پیروی از آن راه سعادت و کمال را می پیماید ، افزود: نهضت عاشورا از جمله با شکوه ترین و مناسب ترین این، الگوها است.

وی ضمن این مطلب که نتایج درخشان نهضت امام و درس های آموزنده ی آن بسیار گستره است ، ابراز داشت: فرهنگ نهضت امام حسین(ع) و مکتب شهادت پرورش، گنجینه پر مایه و پر توانی است که در هر عصری سلحشوران قهرمانی را از جمله، انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) پرورانده است که می توان  بهره ی فراوان از آن گرفت و ماه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر، تاثیر مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشت.

این مراسم در صبحگاه سه شنبه اول محرم الحرام با حضور کلیه مسئولان شهرستانی و شهری در مزار شهدای گمنام برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

تاریخ:
1397/06/20
تعداد بازدید:
75
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal