شاهرود شاهرود
ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود
ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود

 

 
ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت، گفت: فاز اول احداث پروژه ایستگاههای نوین در هسته مرکزی شهر در حال اجرا است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه احداث و راه اندازی سایبانهای نوین، پایانه ها و اقدامات اینچنینی حمل و نقل گامی برای استاندارد سازی حمل و نقل شهری محسوب می شود، افزود: مدیریت شهری شاهرود با بکارگیری مشاورین ترافیکی در راستای ساماندهی حمل و نقل عمومی احداث ایستگاههای تاکسی، اتوبوس و پایانه های مسیر حرکتی را در دستور کار خود قرار داد.

وی ضمن این مطلب که فاز اول پروژه در هسته مرکزی به منظور رفاه حال شهروندان ، بهبود سیما و منظر شهری، افزایش ایمنی مسافر، سهولت دسترسی و اقامت در فصول گرم و سرد  اقدام به ساخت سایه بان نوین در این منطقه کرد، ابراز داشت: این سایبان با مساحتی حدود 510متر مربع و با پیش بینی فضای انتظار مسافر و حرکت ایمن وسایل نقلیه عمومی صورت می گیرد.

شهردار شاهرود هدف از این امر را رسیدگی و ساماندهی به وضعیت ایستگاههای وسایل نقلیه عمومی، جلب رضایت شهروند و ترغیب بیشتر به استفاده از وسایل نقلیه عمومی در راستای جلوگیری از ترافیک در ساعات اوج تردد عنوان کرد و اظهار داشت : احداث ایستگاههای شهنما، مصلی و فرهنگیان نیز در حال انجام است.

اولین ایستگاه نوین تاکسی و اتوبوس در هسته مرکزی و با مساحت 510متر مربع با تلاش نیروهای حوزه معاونت عمران شهرداری شاهرود در حال انجام است.

 
 
 
 
تاریخ:
1397/07/23
تعداد بازدید:
718
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal