شهردار شاهرود
افتتاح اولین زمین استریت بال (بسکتبال خیابانی)در شاهرود/ورزش همگانی یک عامل اساسی در تامین سلامتی است
افتتاح اولین زمین استریت بال (بسکتبال خیابانی)در شاهرود/ورزش همگانی یک عامل اساسی در تامین سلامتی است

 

 
افتتاح اولین زمین استریت بال (بسکتبال خیابانی)در شاهرود/ورزش همگانی یک عامل اساسی در تامین سلامتی است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه ورزش همگانی یک عامل اساسی در تامین سلامتی و کیفیت زندگی افراد جامعه است ، گفت: اولین زمین استریت بال(بسکتبال خیابانی) در شهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در آیین افتتاح این زمین که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مدیران شهری در محل پارک شهدای محراب ساعت سه بعدظهر سه شنبه اول آبان ماه برگزار شد ،؛با بیان اینکه ورزش آگاهی بخش جامعه و سلامت شهروندان است، افزود: ترویج ورزش های همگانی در شهرها با هدف ایجاد امکانات و بستر مناسب به منظور ایجاد نشاط و شادابی در بین شهروندان و به دنبال آن بالا بردن سطح مهارت ها است.

وی ضمن این مطلب که شهرداری شاهرود در راستای ورزش برای همه، سعی در نزدیک کردن شهروندان به ورزش دارد به گونه ای که معتقد است با توجه به سلیقه و علاقه مردم، هرکس، هرکجا، هر وقت با هر بودجه بتواند ورزش کند، ابراز داشت: شهروندان با کمترین هزینه می توانند به سمت ورزش به منظور ایجاد نشاط، شادابی، سلامتی و تندرستی روی بیاورند.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مدیریت شهری به افزایش فعالیت فرهنگی و ورزشی در راستای سلامت جامعه و توسعه زیر ساخت های ورزشی در پیشرفت و رشد ورزش در تمام شرایط توجه ویژه داشته است، اظهار داشت: این زمین در ابعاد 15در 11متر مربع و با اعتباری بالغ بر 15میلیون تومان در محل پارک شهدای محراب احداث شده است.

احمدی با بیان اینکه عموم شهروندان و علاقه مندان به بستکتبال می توانند در تمام ساعات شبانه روز از این زمین استفاده کنند، عنوان داشت: ورزش همگانی و تحرکات بدنی که منجر به شور و نشاط می شود یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر سلامت جامعه است که باید به آن توجه ویژه داشت.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم زمین بدمینتون و پینگ پونگ نیز افتتاح شد.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/08/02
تعداد بازدید:
1049
منبع:
شهرداری شاهرود
 آدرس :خیابان تهران ، بلوار شهید بهشتی ، روبروی میدان هفت تیر ،جنب دانشگاه علوم پزشکی تلفن : 31555332 - 023 نمابر: 32390009-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir 
                                                                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                                                                 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal