شهرداری شاهرود
3پارک در شاهرود کلنگ زنی شد
3پارک در شاهرود کلنگ زنی شد

 

 
سه پارک در شاهرود کلنگ زنی شد

شهردار شاهرود از آغاز عملیات کلنگ زنی این سه پارک با مساحتی بالغ بر 30هزار متر مربع فضای سبز و تفریحی خبر داد و گفت: این اقدام در راستای افزایش نشاط اجتمایی و توزیع متوازن امکانات در سطح شهر و محله های کم برخوردار صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در مراسم کلنگ زنی سه پارک در شهرکهای پردیس، فدک و رجا که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان شهرستانی برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از مطالعات و خواسته های مردم در این شهرک ها ایجاد فضای سبز، امکانات ورزشی و بازی های مناسب سنین کودک و نوجوانان بوده است، افزود: کلنگ زنی پارک شهرک پردیس با مساحتی بالغ بر 7هزار و هفتصد متر مربع، مساحت پارک شهرک فدک 20هزار متر مربع و شهرک رجایی نیز 2هزارو شیصد متر مربع در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه توسعه فضای سبز و ایجاد هر چه بیشتر فضاهای تفریحی ، خدمتی ضروری و مورد انتظار شهروندان است، ابراز داشت: با وجود اینکه این شهرک ها هنوز تحویل شهرداری شاهرود نشده است اما با توجه به توسعه عدالت محوری در شهرداری در یک سال گذشته هیچ یک از فعالیت ها به نقاط خاصی در شهر محدود نشده و خدماتی چون نظارت ، ایاب و ذهاب، لکه گیری، درخت کاری ، گلکاری و خدمات شهری انجام شده است.

شهرداری شاهرود در پایان ضمن این مطلب که شهرداری شاهرود در تلاش است خدمات خود را در زمان کوتاه تر و به صورتی شایسته تر به مردم تقدیم کند، اظهار داشت: در تغییر فرهنگ کار باید این روحیه را به کارکنان انتقال دهیم که برای خدمتگزاری خودرا محدود به زمان نکنند چرا که امروز کشور نیازمند فعالیتی جهاد گونه است و با کار عادی نمی توان در شرایط کنونی اتفاق خوبی رقم زد.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/09/11
تعداد بازدید:
109
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal