شهرداری شاهرود:
هدف از اجرای طرح انضباط شهری، تحقق حقوق شهروندی است
هدف از اجرای طرح انضباط شهری، تحقق حقوق شهروندی است

 

 
شهردار شاهرود مطرح کرد:

هدف از اجرای طرح انضباط شهری، تحقق حقوق شهروندی است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه سامان بخشی هسته مرکزی شهر، ارتقای شاخص های کیفی ارائه خدمات و تحقق هر چه بیشتر و بهتر به حقوق شهروندان را نشان می دهد، گفت: اجرای طرح انضباط شهری، تحقق حقوق شهروندی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شاهرود، محسن احمدی در جلسه انضباط شهری که شب گذشته در سالن شهرداری شاهرود برگزار شد، با بیان اینکه یکی از مهمترین رویکردهای ساماندهی وضعیت کنونی فعالیت دستفروشان، بساط گستران، افرادی که به واسطه فروش کالایی در پیاده راه ها و وانت بارها سد معبرایجاد می کنند، احترام به حقوق شهروندی است، افزود: ساماندهی روند فعالیت آن دسته از مغازه دارانی که برای عرضه محصولات شان پیاده راه ها را اشغال می کنند و وانت بارها در دستور کار قرار گیرد.

وی ضمن این مطلب که در نظر گرفته شود به منظور برقراری انضباط اجتماعی در زمینه آسان سازی تردد شهروندان و هم نظم بخشی فعالیت های کسبه، وضعیت فعالیت مغازه داران در حریم مغازه ها باید مورد توجه قرار گیرد، ابراز داشت: نگاه شهرداری به دست فروشان، عاری از برخوردهای قهری باشد.

شهردار شاهرود یکی از اولویت های این مجموعه را ساماندهی محل تردد عابران پیاده دانست که این روزها به واسطه فعالیت دستفروشان یا بساط گستران در هسته های مرکزی شهر با کمی مشکل مواجه شده اند، اظهار داشت: از همین رو در نظر داریم در روند تهیه و تدوین دستور العمل اجرایی، بتوانیم شرایط و امکاناتی برای این دستفروشان فراهم آوریم.

شهرداری شاهرود در نظر دارد در روند تهیه و تدوین طرح ساماندهی هسته مرکزی ، فرصتی برای ساماندهی این مشاغل نیز فراهم کند تا در مسیر کاهش ناهنجاریهای هسته اولیه شهر گامهای موثری را برداریم.

تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
55
منبع:
روابط عمومی شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal