شهردار شاهرود
نیاز به نهضتی جهادی برای توانمند سازی میامی داریم
نیاز به نهضتی جهادی برای توانمند سازی میامی داریم

 

 
 
نیاز به نهضتی جهادی برای توانمند سازی میامی داریم

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه برنامه ریزی اقتصادی برای رفع محرومیت در این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است، گفت: سرمایه گذاری راهکار برون رفت از مشکلات شهری میامی است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی در اولین جلسه با شهردار میامی پیرو ابلاغ استاندار سمنان به عنوان شهرداری معین، با بیان اینکه مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی، توسعه اقتصاد پایدار شهری را به همراه می آورد، افزود: فضای شهری، فضای مرکب و پیچیده ای است که ابعاد و کارکردهای متعدد و گوناگون اجتماعی، اقتصادی، تاریخی، جغرافیایی و کالبدی شهر در تعامل تنگاتنگ با یکدیگر ،هویت و کارکرد کلی شهر را شکل می‌دهند.

وی ضمن بیان این مطلب که توسعه هماهنگ و یکپارچه و توزیع مناسب زیرساخت های خدماتی به کلیه شهروندان سطح منطقه نیازمند بهبود روش‌های تامین سرمایه و برنامه‌ریزی صحیح در این امور است، ابراز داشت: بدون شک در این میان مشارکت مردمی در بخش‌های اقتصادی یکی از اثرگذارترین و پایدارترین عملکردهای شهر به شمار می رود و بدون حضور سرمایه های خصوصی در توسعه و ارتقاء اقتصاد و توسعه پایدار نمی‌توان بسیاری از مسائل را به درستی تحلیل و رفع نمود.

شهردار شاهرود با اشاره به اهمیت بخش مشارکت‌های مردمی و سرمایه‌گذاری در توسعه زیرساخت های شهری، اعلام داشت : پتانسیل های موجود در سطح منطقه می‌تواند تبدیل به فرصتی مهم برای ایجاد بسترهای مناسب و نتایج بسیار شایسته‌ای در امورات محوله گردد که باید از آن استفاده و در راستای اهداف سازمانی گام برداشت .

تاریخ:
1399/12/13
تعداد بازدید:
107
منبع:
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal