مهندس علیرضا حاجی محمد علی
آنچه امروز برای تمامی مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است .
آنچه امروز برای تمامی مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است .
 
 

 آنچه امروز برای تمامی مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، علیرضا حاجی محمد علی با تأکید بر اینکه آنچه که امروز برای تمامی مدیران اهمیت دارد خدمت صادقانه به مردم است، افزود: مردم شهرداری را از خودشان می‌دانند و از آن انتظار خدمت دارند و ما نیز در همین راستا باید به شهروندان خدمت کنیم.

وی عمل به وظایف محوله و تسریع در امور مراجعه‌کنندگان را مهم‌ترین وظیفه کارکنان بر شمرد و ابراز داشت : لازم است کارکنان اداری شهرداری با سعه صدر و بردباری نسبت به استماع مشکلات و مسائل مطروحه شهروندان اقدام کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن با رعایت ضوابط و مقررات شهرداری نسبت به حل آن‌ها اقدام نمایند.

شهردار شاهرود ضمن بیان این مطلب که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری آنچه که به عنوان هدف اصلی و سرلوحه کار قرار داشته و دارد، خدمت صادقانه به شهر و رونق و آبادانی آن بوده است، اظهار داشت:پیگیری طرح‌های عمرانی و خدمات شهری در توسعه و عمران و آبادانی شهر بسیار مهم و در راستای رفاه شهروندان است.

حاجی محمد علی با بیان اینکه داشتن نظم و انضباط اداری و برنامه‌ریزی مناسب موجب تسریع در انجام محوله بوده و در نهایت علاوه بر رضایت شهروندان باعث رضایت خداوند نیز خواهد می شود، عنوان داشت:مدیریت بسیجی و جهادی بیش از هر زمان دیگری برای خدمتگزاری به مردم بر اساس مدیریت اسلامی و با نیت و تعالی و نزدیکی به خداوند و خدمت به خلق خدا باید در دستور کار و هدف مدیریت شهری قرارگیرد.

تاریخ:
1399/12/16
تعداد بازدید:
157
منبع:
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal