شهردار شاهرود
پیام شهردار شاهرود به مناسبت شهادت جانباز سرافراز حاج محمود حاج قاسمی
شهادت اجری جزیلی بود که جانباز سرافراز حاج محمود حاج قاسمی جانباز مدافع حرم پس از سال ها مبارزه و مجاهدت به آن دست یافت. این شهید والامقام اسطوره ای بی بدیل از رشادت، جانفشانی و بسان خاری در چشم دشمنان قلمداد می شد که عمر پربرکت خویش را صرف جهاد فی سبیل الله نمود و دیگر بار به اثبات رسانید که شهادت هنر مردان خداست.. مجاهدی خستگی ناپذیر، ولایتمداری با اخلاص و فرمانده ای دشمن شکن که سرانجام کار سر به دامان سید و سالار شهیدان گذاشت و به خیل دوستان و اصدقاء شهیدش پیوست. اینجانب این عروج آسمانی را به محضر امام زمان(عج) ،مقام معظم رهبری(حفظه ا..تعالی)،خانواده آن شهید والامقام و عموم مردم شاهرود و بسطام تبریک و تسلیت اعلام می داریم که باب شهادت همواره مفتوح و شهیدان در جوارِ درگاه حقِّ اعلی متنعمانه از حیاتی جاویدان برخوردارند.
 
 
 
 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

 

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ

 

شهادت اجری جزیلی بود که جانباز سرافراز حاج محمود حاج قاسمی جانباز مدافع حرم پس از سال ها مبارزه و مجاهدت به آن دست یافت. این شهید والامقام اسطوره ای بی بدیل از رشادت، جانفشانی و بسان خاری در چشم دشمنان قلمداد می شد که عمر پربرکت خویش را صرف جهاد فی سبیل الله نمود و دیگر بار به اثبات رسانید که شهادت هنر مردان خداست..

مجاهدی خستگی ناپذیر، ولایتمداری با اخلاص و فرمانده ای دشمن شکن که سرانجام کار سر به دامان سید و سالار شهیدان گذاشت و به خیل دوستان و اصدقاء شهیدش پیوست.

اینجانب این عروج آسمانی را به محضر امام زمان(عج) ،مقام معظم رهبری(حفظه ا..تعالی)،خانواده آن شهید والامقام و عموم مردم شاهرود و بسطام تبریک و تسلیت اعلام می داریم که باب شهادت همواره مفتوح و شهیدان در جوارِ درگاه حقِّ اعلی متنعمانه از حیاتی جاویدان برخوردارند.

 

علیرضا حاجی محمد علی

شهردار شاهرود

تاریخ:
1399/12/02
تعداد بازدید:
94
منبع:
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal