معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود:
طرح تفکیک زباله ها از مبدا مشارکت همه از جمله شهروندان را می طلبد
طرح تفکیک زباله ها از مبدا مشارکت همه از جمله شهروندان را می طلبد

 
طرح تفکیک زباله ها از مبدا مشارکت همه از جمله شهروندان را می طلبد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه طرح تفکیک زباله از مبدا مشارکت همگان از جمله شهروندان را می طلبد، گفت: یکی از معضلات و مشکلات اساسی شهرهای امروز، موضوع پسماند و مدیریت صحیح و اصولی آن است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، ابوطالب جلالی در آئین کلنگ زنی خط پردازش پسماندهای خشک شهر شاهرود که با حضور مدیران ارشد شهرستانی، نظامی، انتظامی و شهری در محل مرکز بهداشتی دفن زباله برگزار شد با بیان اینکه امروز شهروندان مطالبات جدی تری از مدیریت شهری دارند، افزود: مدیریت پسماند به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های جوامع بشری مطرح است که شهرداری شاهرود گام مهمی را در این راستا برداشته است.

وی ضمن بیان این مطلب که امروزه دیگر سیستم های جمع آوری و دفن سنتی پسماندها جوابگو نبوده و نمی تواند از آلودگی های زیست محیطی ناشی از انواع پسماند ها جلوگیری کند، ابراز داشت: امیدواریم شهرداری شاهرود با کمک و مشارکت مردم بتواند قدمهای بلندی را در این عرصه بردارد.

تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
44
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal