عضو شورای اسلامی شهر شاهرود:
شهرک بازیافت گامی بلند در ساماندهی انبارهای ضایعات سطح شهر
شهرک بازیافت گامی بلند در ساماندهی انبارهای ضایعات سطح شهر

 
شهرک بازیافت گامی بلند در ساماندهی انبارهای ضایعات سطح شهر

عضو شورای اسلامی شهر شاهرود با اشاره به افتتاح شهرک بازیافت شهر شاهرود، گفت: افتتاح این شهرک گامی بلند در ساماندهی انبارهای ضایعات سطح شهر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، سید مصطفی طباطبایی در مراسم افتتاح شهرک بازیافت شهر شاهرود که با حضور مسئولان ارشد شهرستانی، نظامی و شهری در محل شهرک بازیافت واقع در کیلومتر5جاده شاهرود_دامغان برگزار شد با بیان اینکه شورای پنجم و شهرداری شاهرود اقدام مهمی را در این حوزه پیگیری و به سرانجام رسانده است، افزود: ارتقای سطح کیفی محیط شهری و عاری از آلودگی حق تمامی شهروندان است که از امروز این اقدام بزرگ به مرحله بهره برداری رسیده و تغییرات شگرفی را مردم لمس خواهند کرد.

وی ضمن بیان این مطلب که تمام سعی و تلاش خود را کردیم که در اقدامات قانونی مناقصه از شرکت های بومی استفاده شود، ابراز داشت: با این گام بلند شورای پنجم و شهرداری شاهرود توانست به اقتصاد شهری کمک نماید و این اقدام کار شایسته ای بود که باید در حق مردم شاهرود صورت می گرفت.

تاریخ:
1400/01/18
تعداد بازدید:
52
منبع:
شهرداری شاهرود
آدرس : استان سمنان، شهر شاهرود، خیابان فردوسی تلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal